• Klimatyzatory LG
  • Klimatyzator LG
  • Klimatyzator LG
  • Klimatyzator LG
  • Klimatyzator LG

Klimatyzatory LG

LG oferuje szeroki wybór klimatyzatorów, które idealnie sprawdzą się w Twoim domu lub mieszkaniu zapewniając zawsze idealną temperaturę. Klimatyzatory LG to także urządzenia o wyjątkowym i niespotykanym wyglądzie, idealnie komponują się z wystrojem wnętrz.

Sprężarka jest sercem klimatyzatora. LG stworzyło więc sprężarkę Dual Inverter, która gwarantuje wysoką wydajność, długą, cichą i niezawodną pracę oraz redukcję zużycia energii elektrycznej. LG, pewne jakości swojego produktu, oferuje naszym klientom 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową klimatyzatora. Powłoka Gold Fin™ chroni powierzchnię wymiennika ciepła przed nadmiernym zużyciem i korozją. Klimatyzatorami LG można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphone’a lub tabletu poprzez darmową aplikację LG Smart ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii. Wnętrze klimatyzatora jest zawsze czyste, dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji. Ponad 3 miliony jonów chroni nas przed zapachami i szkodliwymi substancjami. Klimatyzatory LG czynią środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.

Zapoznaj się z aktualnym katalogiem klimatyzatorów LG 2019

Pierwszy, wytworzony domowym sposobem klimatyzator LG powstał 1968 roku. Obecnie firma znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań. Klimatyzatory LG przeznaczone do budynków mieszkalnych są najlepiej sprzedającymi się na świecie. Bazując na pozycji lidera w tym sektorze, LG rozwinęła również obszar przemysłowych systemów klimatyzacyjnych, wentylacji i ogrzewania. Blisko 80 Akademii LG szkoli najwyższej klasy specjalistów z zakresu rozwiązań klimatyzacyjnych. Klimatyzatory LG są opracowywane w wielu własnych, ultra-nowoczesnych ośrodkach badawczych na całym świecie. Jednym z takich miejsc jest laboratorium Energy Lab w północnej Francji, które powstało jako specjalnie centrum testowe oraz ośrodek badań i rozwoju. Sztab naukowców i inżynierów pracujących w laboratorium prowadzi badania nad wpływem różnych czynników na działanie urządzeń LG. Łącząc najnowocześniejszą technologię z najlepszymi rozwiązaniami, wysoce zaawansowane produkty firmy LG służą klientom w ponad 100 krajach na całym świecie.

Klimatyzatory LG