Nowoczesna i energooszczędna klimatyzacja w sklepie K-lima jest na wyciągnięcie ręki. Działamy w mieście Olkusz i okolicach - sięgnij po najlepszą jakość!

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom fakt, że czyste powietrze to ulga dla płuc i samopoczucia. Wszyscy cieszymy się, gdy lato jest już tuż za rogiem. Często jednak to oznacza prawdziwie upalne dni, w które nie wiadomo, czy otwierać okna, czy też lepiej zostawiać je zamknięte. Z pomocą przychodzi wtedy nowoczesna klimatyzacja, którą nasz sklep K-lima posiada w swoim asortymencie specjalnie dla potrzeb mieszkańców miasta Olkusz. Nasze urządzenia pochodzą od najznamienitszych producentów w całej branży. Na uwagę zasługuje klimatyzacja domowa od tak uznanych marek, jak: Sevra, Gree, AUX, Samsung, LG czy też Toshiba. Nasze usługi są kompleksowe – oferujemy także fachowy serwis i naprawę. Z całą pewnością docenią Państwo energooszczędność naszych klimatyzatorów. Dzięki nim szybko i tanio wprowadzisz nieco chłodnego powietrza do rozgrzanej przestrzeni domu lub biura. Nasza klimatyzacja do domu cieszy się uznaniem mieszkańców miasta Olkusz również dzięki skutecznemu ogrzewaniu pomieszczeń w zimę. Serdeczne zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Polecana przez nas klimatyzacja domowa zda swój egzamin celująco. Jak podejść do wyboru klimatyzatora?

Kadrę naszej firmy stanowią pracownicy, którym bagaż doświadczeń pomaga nie tylko w odpowiednim montażu i serwisie czy też naprawie urządzeń. Doskonale wiemy, jak ważna jest jakościowa klimatyzacja do domu. Dlatego też specjalnie selekcjonujemy urządzenia, które trafią na półki naszego sklepu. Tylko mariaż energooszczędności, długiej żywotności i efektywności jest w stanie zagwarantować docelowy dla każdego efekt. Dbamy o najwyższe standardy i zachowujemy optymalne, a więc w pełni konkurencyjne ceny. Nasza klimatyzacja to ulga dla Twoich płuc i samopoczucia nawet w najcieplejsze, letnie dni. To inwestycja, której pozytywne efekty szybko odczujesz!

Nowoczesna klimatyzacja Olkusz

Postaw na prawdziwych specjalistów w swojej branży. Firma K-lima zadba o atmosferę w Twoim domu!

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzatora? Jakie parametry są istotne? Służymy pomocą. Dobrze jest spojrzeć w kierunku klasy energetycznej urządzenia. Najefektywniejsze klimatyzatory należą do klasy A+++. Istotne są także rodzaje. Najpowszechniej wybierane są typy SPLIT. Powód? Te urządzenia są efektywne, proste w montażu i serwisie, a także posiadają wiele dodatkowych trybów działania. Niezwykle ważne jest to, że SPLIT nie ma sobie równych w kwestii energooszczędności oraz kulturze pracy. Domownicy docenią niski poziom głośności, który idzie w parze ze wdmuchiwanym czystym i orzeźwiającym powietrzem.

Gdzie najczęściej ma zastosowanie klimatyzacja?

Klimat w Polsce nie należy do zbyt gorących, ale upały nie są czymś wyjątkowym. Jednak zmiany klimatyczne powodują, iż coraz częściej pojawiają się naprawdę wysokie temperatury. Kiedy osiągają one poziom ponad 30°C, to ciężko w takich warunkach o komfort życia. Nie ma co się dziwić, że klimatyzacja w różnych miejscach staje się zjawiskiem powszechnym. Więc gdzie możemy zamontować klimatyzację? Oto kilka rodzajów:

Zadbaj o lepszą jakość powietrza razem z nami. Klimatyzacja domowa to ulga dla Twoich płuc

Klimatyzacja pozwala na szybką i skuteczną wymianę ciepłego powietrza na zimne lub też na odwrót. To spora przewaga nad warunkami zewnętrznymi i zarazem dostęp do prawdziwie czystego powietrza. Nowoczesna klimatyzacja domowa sama w sobie nie jest szkodliwa dla Twojego zdrowia. Niemniej jednak ważne jest odpowiedzialne korzystanie. Trzeba dbać o cykliczny serwis i wymieniać filtry w odpowiednim momencie.

Serwis klimatyzacji powinno wykonywać się od jednego, do dwóch razy w roku. W niektórych sytuacjach, a więc w takich, w których klimatyzator działa w trudnych warunkach, należy jednak częściej przeprowadzać serwis. Dzięki temu zapobiegniesz rozwijaniu się pleśni, grzybów, a powietrze dostarczane do Twojego domu w mieście Olkusz zawsze będzie najwyższej jakości!

Cena u nas jest zróżnicowana, lecz zawsze najbardziej konkurencyjna. Finalna kwota na paragonie pozostaje zależna od klasy sprzętu. Jednakże znajdziesz u nas nawet nowoczesne klimatyzatory w korzystnej dla Ciebie cenie. Dbamy o szeroki wybór w naszym sklepie. Warto sięgnąć po najwyższą jakość, aby koszty eksploatacji pozostały niskie, a klimatyzator dostarczał czyste powietrze tak długo, jak tylko chcesz!