gKlimatyzatory Samsung - K-LIMA montaż klimatyzacji i pomp ciepła


Klimatyzatory Samsung

Nagradzane rozwiązania w zakresie klimatyzacji

Innowacyjne klimatyzatory Samsung gwarantują cichą i energooszczędną pracę oraz ochronę powietrza w Twoim domu.

Samsung, jako światowy lider technologii nieustannie wykorzystuje innowacje i nowe odkrycia, aby zmieniać oblicze branży klimatyzacyjnej. Dzięki przełomowej konstrukcji oraz zaawansowanym funkcjom klimatyzatory Samsung to niezawodne urządzenia, wykorzystujące rozwiązania inspirowane potrzebami użytkowników. Systemy klimatyzacji Samsung zapewnią cichą i energooszczędną ochronę powietrza w Twoim domu. 

Inteligentna praca

Funkcja AI Auto Comfort optymalizuje pracę urządzenia.

Łączność WiFi

Klimatyzatory Samsung posiadają wbudowany moduł WiFi.

Czyste powietrze

Łatwy w czyszczeniu filtr antybakteryjny.

5 lat gwarancji

5-letnia gwarancja przy dwóch przeglądach w roku.

Znajdź swój model klimatyzatora Samsung

Samsung Wind-Free Elite

Klimatyzatory Samsung Elite są niezwykle cichymi urządzeniami (od 16 dB) o najwyższej możliwej klasie energetycznej A+++. Posiadają funkcję chłodzenia z wykorzystaniem technologii Wind-Free™, która dzięki tysiącom mikrootworów pozwala delikatnie i cicho rozprowadzać powietrze i zapewni Ci przyjemny chłód bez zimnych podmuchów. Antykorozyjne lamele Ocean Fin, funkcja AI Auto Comfort, wbudowany czujnik ruchu i moduł Wi-Fi - to tylko część zalet najwyższej klimatyzatorów Samsung Elite.

Samsung Wind-Free Avant

Najwyższy komfort użytkowania klimatyzatorów Samsung Avant zapewni szeroka gama jego praktycznych funkcji - między innymi chłodzenie z wykorzystaniem technologii Wind-Free™, funkcja AI Auto Comfort, tryb dobrego snu, sterowanie przez Wi-Fi czy funkcja ultraszybkiego chłodzenia. Klimatyzatory Samsung Avant są wyjątkowo cichymi urządzeniami (od 16 dB) o klasie energetycznej A++.

Samsung Wind-Free Comfort

Klimatyzator wypsażony jest w technologię WindFree™ i charakteryzuje się niskim poziomem głośności pracy (już od 19 dB). Tak jak pozostałe modele z serii i Wind-Fre posiada szereg nowoczesnych funkcji, w tym AI Auto Comfort. Samsung Wind-Free Comfort zagwarantuje Państwu skuteczne ogrzewanie przy temperaturach zewnętrznych sięgających -15°C.

Samsung Cebu

Klimatyzatory z linii Cebu łączą w sobie zaawansowane technologie Samsung z wysoką jakością wykonania. Antykorozyjne lamele Ocean Fin, funkcja AI Auto Comfort, łatwy w czyszczeniu filtr antybakteryjny, funkcja Auto Clean, funkcja szybkiego chłodzenia i wysoka klasa energetyczna A++, to tylko część tego, co model ten ma Państwu do zaoferowania

Samsung AR35

Seria klimatyzatorów Samsung AR35 to ekonomiczne, standardowe jednostki o nowoczesnej stylistyce i wysokich parametrach pracy. Dzięki zaawansowanej technologii cyfrowego sterowania inwerterowego, klimatyzatory Samsung AR35 cechuje wysoka efektywność pracy, niski poziom głośności oraz klasa energetyczna A++. Jednostki posiadają wiele funkcji – oferują między innymi funkcję szybkiego chłodzenia, dwukierunkowego nawiewu, czy funkcję dobrego snu.

Czy wiesz, że...

Klimatyzator to tanie źródło ogrzewania

Innowacyjne klimatyzatory ścienne Samsung możesz wykorzystać jako jedyne lub uzupełniające źródło ogrzewania. Szczególnie polecamy model premium Samsung Wind-Free Elite o klasie energetycznej A+++ 

Przyjrzyj się bliżej

Ważne cechy klimatyzatorów ściennych Samsung

Innowacyjne chłodzenie

Klimatyzatory Samsung zapewnią Państwu przyjemny chłód w każdym pomieszczeniu domu i firmy, dzięki innowacyjnej technologii Wind-Free™, która dzięki tysiącom mkrootworów, gwarantuje równomierne rozprowadzenie schłodzonego powietrza, bez nieprzyjemnych, chłodnych podmuchów. W trybie Wind-Free™, klimatyzator pracuje wyjątkowo cicho, a powietrze rozprowadzane jest delikatnie, minimalizując hałas.

Dobry sen

Dzięki funkcji Wind-Free™ Good Sleep wyśpisz się i obudzisz z nowymi pokładami energii. Tryb dobrego snu utrzymuje komfortową temperaturę przez całą noc i tworzy przyjemne warunki do nocnego odpoczynku, bez nieprzyjemnych chłodnych podmuchów. Działanie klimatyzatorów Samsung jest tak ciche, że nawet nie zwrócisz na nią uwagi – polecamy modele Elite i Avant.

Inteligentna praca

Klimatyzatory Samsung z funkcją AI Auto Comfort wprowadzą Cię w świat inteligentnego życia. Funkcja automatycznie dostosowuje temperaturę i optymalizuje warunki panujące w pomieszczeniu w oparciu o Twoje preferencje i temperaturę panującą na zewnątrz, by zawsze zapewniać Ci najwyższy poziom komfortu. Pracą klimatyzatora możesz zarządzać również zdalnie, korzystając z aplikacji SmartThings App.  

Czyste powietrze

Klimatyzatory Samsung zagwarantują Ci, że w każdym pomieszczeniu Twojego domu, będziesz zawsze oddychać świeżym i pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem. Znajdują się w nich filtry, które skutecznie wyłapują cząsteczki kurzu, włókna i sierść zwierzęcą oraz redukują ilość wirusów, bakterii i alergenów w powietrzu. Po zakończeniu pracy, funkcja Auto Clean automatycznie oczyszcza wymiennik ciepła w klimatyzatorze. Pozwala to zapobiec rozwojowi bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Nie wiesz który klimatyzator wybrać?

Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy ofertę montażu.

Klimatyzowanie wielu pomieszczeń

System multi split do domu, biura i firmy

Klimatyzowanie wielu pomieszczeń

Samsung Free Joint Multi (FJM) to wydajne i niezawodne technologie w zamknięte kompaktowej obudowie. System umożliwia podłączenia do 5 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu zewnętrznego, co gwarantuje znaczną oszczędność miejsca na elewacji budynku oraz możliwość zarządzania temperaturą w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Klimatyzatory multi split sprawdzą się doskonale w domach jednorodzinnych, dużych mieszkaniach i biurach. Więcej

Szeroki wybór urządzeń

W ofercie Samsung znajdziesz różne modele jednostek wewnętrznych, dzięki czemu dopasujesz klimatyzator do charakteru pomieszczeń i potrzeb użytkowników.

W systemie multi split Samsung oferuje jednostki kasetonowe, kanałowe, konsole oraz różne modele jednostek naściennych, dostępne w bardzo szerokim zakresie wydajności chłodniczej – od 1,6 do 6,5 kW. 

Jednostki kasetonowe Samsung z technologią WindFree™ są bardzo cichymi i wydajnymi urządzeniami, które doskonale sprawdzą się w podwieszanych sufitach wnętrz komercyjnych – biurach, restauracjach i lokalach handlowych. Dzięki technologii 4-kierunkowego nawiewu i specjalnie zaprojektowanym łopatkom, gwarantują duży zasięg chłodzenia / grzania, równomiernie rozprowadzając powietrze. Więcej

Klimatyzatory kasetonowe 1-kierunkowe Samsung są niezwykle eleganckie i smukłe – mają tylko 13,5 cm wysokości, dzięki czemu  można je dyskretnie ukryć w podwieszonym suficie. Są więc dedykowane do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni oraz dla użytkowników przywiązujących dużą wagę do estetyki we wnętrzach. Dzięki technologii WindFree™ klimatyzatory zapewnią Wam ciszę i komfort. Więcej

Klimatyzatory typu konsola marki Samsung są smukłe i eleganckie, doskonale wpasują się w każde wnętrze, zapewniając bardzo wydajne, równomierne chłodzenie i ogrzewanie. Są ciche, sprawdzą się w przestrzeniach komercyjnych i mieszkalnych. Więcej

Montaż klimatyzatorów kanałowych Samsung można dostosować do indywidualnych wymagań. Dzięki możliwości podłączenia wielu kanałów rozprowadzających powietrze oraz szerokiemu zakresowi mocy, jeden klimatyzator obsługuje kilka pomieszczeń, gwarantując komfortową temperaturę przez cały rok. Więcej

Do montażu w systemie multi split, Samsung oferuje trzy modele stylowych jednostek naściennych z serii WindFree™ – Elite​, Avant i Comfort oraz Samsung Cebu.

Poszukujesz wydajnego klimatyzatora do komfortowego chłodzenia lub ogrzewania dużych przestrzeni komercyjnych? 

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje od nas rabat na zakupiony sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę klimatyzatorów sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji na montaż klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, ofertę montażu klimatyzacji kierujemy więc głównie do mieszkańców gmin Olkusz, Chrzanów, Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na profesjonalną poradę, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu klimatyzacji w twojej miejscowości.

Montaż klimatyzacji Małopolska

Montaż klimatyzacji Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top