gPompy ciepła LG Therma V - K-LIMA montaż klimatyzacji i pomp ciepła

Pompy ciepła LG Therma V

Lider technologii pomp ciepła

Lider technologii
pomp ciepła

Jako wiodący dostawca systemów klimatyzacyjnych i grzewczych, LG oferuje bogate
portfolio nowoczesnych i energooszczędnych pomp ciepła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo
odpowiednie rozwiązanie grzewcze LG dla każdego budynku.

Jako wiodący dostawca systemów klimatyzacyjnych i grzewczych, LG oferuje bogate portfolio nowoczesnych i energooszczędnych pomp ciepła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo odpowiednie rozwiązanie grzewcze LG dla każdego budynku.

Pompy ciepła LG Therma V

Technologia jutra

Pompy ciepła LG Therma V to energooszczędne urządzenia, o wysokiej wydajności, które zostały zaprojektowane zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków. Można używać je jako rozwiązanie grzewcze współpracujące z instalacją podłogową lub grzejnikową, instalacją podgrzewania ciepłej wody użytkowej lub instalacją zawierającą klika źródeł ciepła. Eksploatacja pomp ciepła LG Therma V jest ekonomiczna, a przy tym spełniają wszystkie surowe przepisy środowiskowe.

Wszechstronność

Możliwość obsługi
tradycyjnych grzejników.

Klasa A+++

Klasa efektywności grzewczej
dla temperatury 35°C.

Certyfikat KEYMARK

Potwierdzenie europejskich
standardów jakości.

Akcesoria

Szeroka gama dodatkowych
akcesoriów LG.

Split, hydrosplit czy monoblok

Jaką pompę ciepła wybrać?

Linia pomp ciepła LG Therma V obejmuje wiele modeli różniących się rodzajem instalacji, wydajnością i nie tylko. W zależności od potrzeb, dostępnej przestrzeni montażowej i budżetu, dobierzesz odpowiednio przystosowane urządzenie.

Pompy ciepła LG Therma V split zostały zaprojektowane specjalnie dla nowo budowanych i remontowanych domów. Wysokowydajne produkty LG zapewniają efektywne ogrzewanie pomieszczeń oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej. W Therma V split, jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są od siebie odseparowane i połączone instalacją z czynnikiem chłodniczym. Jednostka wewnętrzna dostępna jest w dwóch wersjach: naścienny hydro box, lub ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę, będącej idealnym wyborem dla właścicieli domów z ograniczoną przestrzenią montażową.

Elastyczność instalacji

System split może być zainstalowany w większej odległości od budynku w przypadku bardziej złożonych instalacji.

Większe bezpieczeństwo

instalacja realizowana wyłącznie przez instalatorów z uprawnieniami f-gaz, gwarantujących fachowość i solidność.

Cicha praca

jednostki zewnętrznej, gwarantująca komfort użytkowania.

Oszczędność miejsca

Jednostka wewnętrzna ze zintegrowanym zbiornikiem jest idealnym rozwiązaniem do ograniczonej przestrzeni.

Pompa ciepła LG Therma V Hydrosplit to osobna jednostka wewnętrzna i  zewnętrzna, połączona tylko instalacją wodną. Wymiennik ciepła znajduje się w jednostce zewnętrznej, co zmniejsza ryzyko wycieku czynnika chłodniczego w pomieszczeniu. Dzięki umieszczeniu wszystkich niezbędnych elementów hydraulicznych w jednostce wewnętrznej, możliwa jest szybka i łatwa instalacja pompy ciepła. Podobnie jak w klasycznym systemie split, macie Państwo do wyboru dwa rodzaje jednostek – hydro box i ze zintegrowanym zbiornikiem na ciepłą wodę użytkową.

Sterowanie dla 2 stref

Zestaw zaworów mieszających pozwala na ustawienie różnych temperatur docelowych w różnych strefach.

Łatwiejsza instalacja

Brak konieczności wykonywania instalacji czynnika chłodniczego, co znacznie ograniczy wydatki.

Oszczędność miejsca

Jednostka wewnętrzna ze zintegrowanym zbiornikiem jest idealnym rozwiązaniem do ograniczonej przestrzeni.

Pompy ciepła LG Therma V monoblok charakteryzują się niskim poziomem hałasu oraz wysoką wydajnością. LG monoblok to urządzenia, w którym jednostka wewnętrzna i zewnętrzna połączone są w jedną całość, dlatego nie ma potrzeby wykonywania instalacji czynnika chłodniczego. Ponadto dodatkowe elementy po stronie wodnej, takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze, czy pompa wodna znajdują się  w jednej obudowie. Pompa ciepła LG monoblok zapewnia doskonałą wydajność grzewczą, szczególnie w niskich temperaturach otoczenia. System może być wyposażony w opcjonalny moduł Wi-Fi, a dzięki aplikacji LG ThinQ można monitorować i zdalnie sterować urządzeniem.

Pompa ciepła stoi na tarasie przy dużym przeszkleniu okiennym.

Zwarta konstrukcja

składająca się tylko z jednostki zewnętrznej, zapewni oszczędność miejsca we wnętrzu budynku.

Łatwiejsza instalacja

Brak konieczności wykonywania instalacji czynnika chłodniczego, co znacznie ograniczy wydatki.

Utrzymanie mocy

Pompa ciepła utrzymuje 100% wydajności w trybie grzania przy temperaturze zewnętrznej -15°C.

Trudny wybór?

Wiemy, że wybór odpowiedniej pompy ciepła nie jest łatwy. Dlatego warto zaufać specjalistom. Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy dla Ciebie ofertę z montażem.

Co jeszcze warto wiedzieć

Ważne cechy pomp ciepła
LG Therma V

Wygoda użytkowania

Pompy ciepła LG Therma V wyposażone są w różne funkcje zapewniające wygodę ich użytkowania. Tryb cichej pracy można aktywować za pomocą sterownika i zmniejszyć poziom hałasu urządzenia. Przyjazny dla użytkownika interfejs sterownika z kolorowym wyświetlaczem, pozwala na m.in. zoptymalizowaną i intuicyjną kontrolę nad pracą urządzenia, monitoring zużycia energii elektrycznej oraz regulację temperatury.

Znakomita wydajność

Pompy ciepła LG Therma V zapewniają najwyższą klasę efektywności energetycznej dzięki zastosowaniu nowoczesnych
technologii firmy LG, takich jak sprężarka R1 i powłoka Black Fin, która chroni wymiennik ciepła przed korozją powodowaną przez agresywne środowisko lub zanieczyszczenia przemysłowe.
Pompy LG osiągają wysoką wydajność grzewczą nawet w ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych i zapewnią
Państwu spokój ducha przez lata, dzięki swojej niezawodności.

Łatwa instalacja

LG Therma V oferuje profesjonalnym instalatorom wiele ułatwień w trakcie instalacji i konserwacji pompy ciepła. Konfigurator LG pozwala również zaoszczędzić czas podczas uruchamiania i programowania urządzenia, zaś podczas
konserwacji połączenia typu klips pozwalają na szybki i łatwy demontaż komponentów. Długie orurowanie i możliwość wyprowadzenia go w trzech kierunkach, zapewniają dowolność i dużą elastyczność projektu instalacji.

Inteligentne sterowanie

Dzięki aplikacji LG ThinQ możesz łatwo sterować systemem grzewczym w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Zdalny dostęp pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu. LG ThinQ współpracuje ze sterowaniem głosowym Google Assistant za pomocą Google Home smart speaker.

Osoba korzysta z aplikacji do sterowania pompą ciepła na smartfonie.

Zamów wycenę

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży
ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje rabat
na zakupiony u nas sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę pomp ciepła
sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji
na montaż pomp ciepła.

Montaż pomp ciepła

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, naszą ofertę montażu pomp ciepła kierujemy więc głównie do mieszkańców gminy Olkusz, Chrzanów, Jaworzno. Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że z naszej strony, mogą zawsze liczyć na profesjonalną, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu pompy ciepła w twojej miejscowości.

Montaż pomp ciepła Małopolska

Montaż pomp ciepła Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top