Pompy ciepła AUX

AUX - w trosce o lepsze jutro.

AUX - w trosce o lepsze jutro.

Grupa AUX jako jeden z czołowych producentów zaawansowanych systemów klimatyzacji i pomp ciepła,
firma bardzo poważnie podchodzi do kwestii zrównoważonego rozwoju. Pompy ciepła AUX to inteligentne i niezawodne urządzenia,
które zapewniają energooszczędny, kompletny system ogrzewania dla Twojego domu.

Grupa AUX jako jeden z czołowych producentów zaawansowanych systemów klimatyzacji i pomp ciepła, firma bardzo poważnie podchodzi do kwestii zrównoważonego rozwoju. Pompy ciepła AUX to inteligentne i niezawodne urządzenia, które zapewniają energooszczędny, kompletny system ogrzewania dla Twojego domu.

Inwerterowe pompy ciepła AUX w wersji split pracującą w oparciu przyjazny dla środowiska, wydajny czynnik chłodniczy R32. Mogą ogrzewać budynek zimą, chłodzić go latem oraz zapewnić ciepłą wodę użytkową przez cały rok. Nowoczesne pompy ciepła AUX można montować zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Urządzenia współpracują z gamą różnych odbiorników ciepła – z instalacją ogrzewania podłogowego (najwyższa efektywność systemu), grzejnikami i klimakonwektorami oraz w układach biwalentnych.

Klasa A+++

Klasa efektywności grzewczej
dla temperatury 35°C.

Certyfikat KEYMARK

Potwierdzenie europejskich
standardów jakości.

Wszechstronność

Możliwość obsługi
tradycyjnych grzejników.

Atest PZH​

Pompy AUX spełniają normy
w zakresie bezpieczeństwa.

Trudny wybór?

Wiemy, że wybór odpowiedniej pompy ciepła nie jest łatwy. Dlatego warto zaufać specjalistom. Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy dla Ciebie ofertę z montażem.

Co jeszcze warto wiedzieć

Jakość i oszczędność

Pompy ciepła AUX gwarantują Państwu oszczędności oraz cichą, wydajną pracę przez długie lata. Dzięki nowoczesnej, sprężarce inwerterowej, pompy ciepła AUX są efektywnymi źródło ciepła, o wysokiej klasie energetycznej na poziomie A+++ gwarantującej energooszczędność. Pompy ciepła AUX zapewnią skuteczne ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej, nawet przy temperaturach zewnętrznych sięgających -25°C.

Najwyższy komfort

Dzięki funkcji Fast DHW pompa ciepła AUX bardzo szybko przygotuje ciepłą wodę użytkową, a dzięki funkcji auto-adaptacji urządzenie samo dopasuje jej optymalną temperaturę. W trosce o wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowników, pompy ciepła AUX zostały wyposażone w funkcję sterylizacji zbiornika.  Wysoka temperatura zapewnia skuteczne eliminowanie bakterii legionella, które mogą namnażać się w zbiornikach CWU gdy
przez dłuższy czas nie korzystamy z ciepłej wody.

Ekologia

Pompy ciepła AUX stanowią jedno z najbardziej opłacalnych i proekologicznych źródeł ogrzewania budynków. Urządzenie nie emituje do środowiska żadnych zanieczyszczeń, dzięki temu jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych źródeł ogrzewania, a Ty masz realny wpływ na jakość powietrza w swoim otoczeniu. Tryb pracy ECO zapewni nawet 50% oszczędności energii elektrycznej. Pompy ciepła AUX posiadają też możliwość łatwej integracji z instalacją fotowoltaiczną.

Zamów wycenę

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży
ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje rabat
na zakupiony u nas sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę pomp ciepła
sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji
na montaż pomp ciepła.

Montaż pomp ciepła

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, naszą ofertę montażu pomp ciepła kierujemy więc głównie do mieszkańców gminy Olkusz, Chrzanów, Jaworzno. Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że z naszej strony, mogą zawsze liczyć na profesjonalną, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu pompy ciepła w twojej miejscowości.

Montaż pomp ciepła Małopolska

Montaż pomp ciepła Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top