Jesteśmy profesjonalistami

Wykonujemy montaże klimatyzacji w każdym pomieszczeniu. Nie ma dla nas znaczenia kondygnacja, ponieważ dysponujemy sprzętem specjalistycznym umożliwiającym prace na wysokościach. Możesz zlecić nam montaż klimatyzacji lub dokonać zakupu jednostki z naszej oferty.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i stosujemy optymalne rozwiązania. Zawsze przedstawimy kilka wariantów do wyboru, ostatecznie decyzja zawsze należy do Ciebie. Wszelkie prace wykonujemy z największą starannością, zgodnie z obowiązującym prawem i standardami.

montaż-klimatyzacji-Olkusz

3 LATA GWARANCJI

Udzielamy 3 lat gwarancji na wykonywany przez nas montaż klimatyzacji.

CZYSTA INSTALACJA

Dbamy o porządek. Po montażu klimatyzacji zawsze zostawiamy twój dom czysty.

ATRAKCYJNE ZNIŻKI

Przy zamówieniu powyżej 3000 zł możesz śmiało negocjować z nami atrakcyjny rabat na usługę montażu.

PROFESJONALNY MONTAŻ

Posiadamy autoryzacje wiodących producentów klimatyzacji, oraz wszystkie niezbędne certyfikaty.

W firmie K-lima stawiamy na profesjonalizm. Oferujemy szybki montaż klimatyzacji w mieście Olkusz

Montaż klimatyzacji musi zostać wykonany przez fachowców z certyfikatem. Powodem są znajdujące się w urządzeniu substancje chłodzące. To właśnie dlatego niemożliwe jest samodzielne przeprowadzenie tak istotnej operacji, jak instalacja klimatyzacji w domu. Naszą kadrę stanowią profesjonaliści w każdym calu. Pieczołowicie analizujemy bryłę budynku oraz jego wnętrze, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do Twojego domu lub mieszkania w mieście Olkusz. Montaż klimatyzacji zawsze musi się opierać o specyfikę danego miejsca. Instalacja w domu zaczyna się od wykonania otworu. Potem wykonywany jest właśnie montaż klimatyzacji, a następnie przechodzimy do połączenia poprzez instalację freonową urządzenia zewnętrznego i wewnętrznego. Cały proces dopełnia podłączenie klimatyzacji do systemu elektrycznego, zagwarantowanie mu odpływu na skropliny i wprowadzenie próżni do układu. Na samym końcu oczywiście dokładnie sprawdzamy, czy montaż klimatyzacji został przeprowadzony pomyślnie. Nasi specjaliści przystępnie wytłumaczą obsługę urządzenia. Następnie pozostaje już tylko odetchnąć pełną piersią i cieszyć się świeżym, orzeźwiającym powietrzem!

"Bardzo sprawna współpraca. Profesjonalne doradztwo. Klimatyzacja z ich rąk służy nam już prawie rok. Polecamy Homies Barbershop Olkusz !!!!!"
"Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, rabaty, atrakcyjne ceny. Polecam tego przedsiębiorcę z czystym sumieniem."

Masz sporo na głowie? Nie przejmuj się!
Sami przypomnimy Ci o konieczności przeprowadzenia przeglądu twojej klimatyzacji.

Konieczność odpowiedniej dbałości o system klimatyzacji jest dyktowana dwiema przyczynami. Po pierwsze: pracująca z zanieczyszczeniami instalacja może być niebezpieczna dla ludzkiego zdrowia. Jest to idealne miejsce do rozwoju pleśni, grzybów, wisusów i bakterii, które trafiają do otaczającego nas powietrza. Po drugie zaś: serwisowanie wpływa korzystnie na sprawność i wydajność klimatyzacji - urządzenie pracuje cicho, pobiera mniej energii i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Dopuszczalne jest samodzielne czyszczenie filtrów od klimatyzacji, ponieważ nie jest to skomplikowana czynność. Jednak okresowe przeglądy klimatyzacji warto zlecać fachowcom, ponieważ jesteśmy w stanie wykryć każdą usterkę.

klimatyzatory-Olkusz-serwis-klimatyzacji
Montaż klimatyzacji Olkusz

Gdzie jest możliwy montaż klimatyzacji?

Zamontowanie klimatyzacji to bardzo dobry sposób na zapewnienie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach we wnętrzach domów jednorodzinnych, jak również w przypadku mieszkania w bloku. Zajmujemy sie montażem klimatyzacji w różnych pomieszczeniach. Poniżej lista: 

Nasza klimatyzacja daje Ci przewagę nad pogodą za oknem. Sięgnij po nasze urządzenia jeszcze dziś, a montaż przeprowadzimy w mgnieniu oka!

Dostęp do świeżego powietrza jest szczególnie ważny właśnie teraz. To właśnie największe miasta w Polsce, takie jak Wrocław, Warszawa czy Kraków, są na szczycie rankingów zanieczyszczeń w Europie. Niska jakość powietrza daje nam wszystkim się we znaki. Nasze urządzenia służą do klimatyzacji i dostarczają wielu mieszkańcom i pracownikom biurowym w mieście Olkusz możliwości odetchnięcia pełną piersią w każdej sytuacji. Kraków i jego okolice słyną z nadzwyczajnych wieloletnich amplitud temperatur. Największe znane historii wahanie sięgało od -32,7 °C do 38,4 °C. Możemy sobie wyobrazić, jak trudno było ocieplić dom lub firmę w warunkach takiego mrozu, a jak ciężko z drugiej strony byłoby się ochłodzić w takie ciepło. Na szczęście dzisiaj mamy dostęp do świetnych urządzeń, które są nieocenione w kontroli temperatury. Dzięki klimatyzacji zyskujesz przewagę nad warunkami pogodowymi na zewnątrz. Z całą pewnością docenisz to tego lata i tej zimy. W sklepie K-lima czekają na Ciebie najlepsze urządzenia. Montaż klimatyzacji w mieście Olkusz przeprowadzamy ekspresowo. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Najczęściej zadawane pytania

Nie. U nas wyceny i porady są darmowe.

Ceny montażu zależą od wielu czynników – ilości zakładanych jednostek, stopnia trudności, długości instalacji oraz kondygnacji, na której przeprowadzona ma zostać instalacja. Maksymalna cena za standardowy montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej nie przekracza 1000 zł.

Zazwyczaj jest to kwestia jednego dnia. W przypadku systemu multi split – jedna jednostka zewnętrzna i kilka wewnętrznych – instalacja może trwać od dwóch do trzech dni.

Prąd i miejsce odprowadzenia skroplin. Najlepiej jeśli na etapie budowy / remontu elektryk wykona dedykowany obwód z bezpiecznikiem i poprowadzi kabel w miejsce montażu klimatyzatora. W ostateczności pojedyncza jednostka może być zasilona z gniazdka. Należy też pamiętać, że pracujący klimatyzator (jednostka zewnętrzna) wytwarza skropliny, czyli wodę, którą należy gdzieś odprowadzić. W przypadku budynku wolnostojącego skropliny możemy odprowadzać w dowolne miejsce, natomiast w bloku wymaga to specjalnego systemu i zgody administracji budynku.

Klimatyzator jest urządzeniem fabrycznie napełnionym czynnikiem chłodniczym i zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami montaż lub serwis klimatyzatorów stacjonarnych typu Split, Multisplit i VRF wykonać może tylko profesjonalna firma instalacyjna posiadająca certyfikat F-gazowy, taka jak nasza.

Odpowiednia klimatyzacja daje władzę nad warunkami panującymi w danym pomieszczeniu. To ważne nie tylko w niezwykle ciepłe, dusze dni, ale także w zimę, gdy chcemy szybko i tanio ogrzać daną przestrzeń. Komfort termiczny to ważny aspekt, lecz niejedyny. Nowoczesna klimatyzacja dostarcza tylko jakościowego powietrza. To ważne, aby chociaż w swoich czterech ścianach nie oddychać zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Przeprowadzamy ekspresowy montaż klimatyzacji w mieście Olkusz