Pompy ciepła Mitsubishi Ecodan

Wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości.

Wyznaczają standardy
ogrzewania przyszłości.

Ecodan to jeden z najlepszych na rynku, kompleksowy pakiet nowoczesnej technologii, sprawności i wydajności.
Od domu jednorodzinnego do obiektu komercyjnego lub dużego projektu mieszkaniowego,
pompy ciepła Mitsubishi wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości.

Ecodan to jeden z najlepszych na rynku, kompleksowy pakiet nowoczesnej technologii, sprawności i wydajności. Od domu jednorodzinnego do obiektu komercyjnego lub dużego projektu mieszkaniowego, pompy ciepła Mitsubishi wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości.

Pompy ciepła Mitsubishi Ecodan

Więcej niż ogrzewanie

Pompy ciepła Mitsubishi Ecodan to wydajne i przyszłościowe rozwiązanie, przeznaczone do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej w nowych i modernizowanych budynkach. Dzięki idealnemu połączeniu zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów, wraz z pompą ciepła Mitsubishi klienci otrzymujecie Państwo ekonomiczne i w 100% gotowe do działania ogrzewanie. Mitsubishi podkreśla tę jakość oferując 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła.

Klasa A+++

Klasa efektywności grzewczej
dla temperatury 35°C.

Wszechstronność

Możliwość obsługi
tradycyjnych grzejników.

Akcesoria

Szeroka gama dodatkowych
akcesoriów Mitsubishi.

5 lat gwarancji

Mitsubishi udziela 5-letniej
gwarancji na pompy Ecodan.

Typoszereg Mitsubishi Ecodan

Jaką pompę ciepła wybrać?

Pompy ciepła Mitsubishi Ecodan to instalacje składające się z modułu zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego z wbudowanym zasobnikiem CWU lub bez niego.

Nowy typoszereg jednostek zewnętrznych Eco Inverter dostępny jest w dwóch rozmiarach obudowy oraz czterech wariantach mocy grzewczej. Urządzenie zostało idealnie dopasowane do potrzeb nowych budynków jednorodzinnych, pozwalając na spełnienie rosnących wymagań energetycznych. Moduł zewnętrzny Eco Inverter może współpracować z modułem wewnętrznym z wbudowanym zasobnikiem CWU lub bez. Zależnie od wariantu wyposażenia umożliwia to efektywne ogrzewanie lub ogrzewanie i chłodzenie. Jednostki zewnętrzne Eco Inverter wyposażone są w sprawdzoną automatykę z pomp ciepła Ecodan, w tym rewolucyjny system regulacyjny autoadaptacji Mitsubishi Electric.

Pompa ciepła zamontowana obok ściany domu w nowoczesnym ogrodzie.

Gwarantowany zakres pracy

Jednostki Eco Inverter gwarantują pracę w skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych, sięgających nawet do -25°C.

Większe bezpieczeństwo

Instalacja realizowana wyłącznie przez instalatorów z uprawnieniami f-gaz, gwarantujących fachowość i solidność.

Cicha praca

Jednostki Eco Inverter osiągają niski poziom mocy akustycznej, zapewniają elastyczność instalacji w obszarach o gęstej zabudowie.

Wysoka temperatura

zasilania do 60°C bez użycia grzałek elektrycznych, nawet podczas dużych mrozów.

Opatentowana technologia Zubadan Inverter gwarantuje, że nawet przy – 28°C pompa ciepła jest zdolna do skutecznego i niezawodnego działania, co stanowi obecnie optymalne rozwiązanie w tej dziedzinie. Jednostki zewnętrzne Mitsubishi Zubadan charakteryzują się wysoką temperaturą zasilania, bez użycia grzałek elektrycznych, nawet podczas dużych mrozów. Jednostki wyróżniają się eleganckim i niepowtarzalnym wzornictwem nagrodzonym nagrodą Red Dot Award 2018. Zredukowana liczba wentylatorów oraz system izolacji sprężarki znacznie wpływa na redukcję poziomu hałasu emitowanego przez urządzenia. Pompy ciepła Zubadan sprawdzą się w nowych jak oraz modernizowanych budynkach.

Opatentowana technologia

Flash Injection, która utrzymuje wydajność grzewczą pompy ciepła nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Dodatkowy wymiennik

dochładzacz HIC, wspomaga wymianę ciepła na dwóch różnych poziomach ciśnienia, zwiększając całkowitą sprawność układu.

Cicha praca

Jednostki Zubadan osiągają niski poziom mocy akustycznej, zapewniają elastyczność instalacji w obszarach o gęstej zabudowie.

Wysoka temperatura

zasilania do 60°C bez użycia grzałek elektrycznych, nawet podczas dużych mrozów.

Cylinder All in One

Jednostki wewnętrzne Mitsubishi Ecodan z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemnościach od 170 do 300 litrów to urządzenia zapewniające oszczędność przestrzeni w domu, oraz bardzo ułatwioną instalację. Co istotne, moduły Mitsubishi All in One przygotowują ciepłą wodę użytkową na bieżąco, w sposób przepływowy, dzięki temu nie trzeba czekać, aż cała objętość wody zostanie podgrzana, jak ma to miejsce w przypadku powszechnych systemów podgrzewania wężownicowego. W tym urządzeniu wszystko jest dokładnie przemyślane – dla łatwego serwisu, istotne komponenty umieszczone są z przodu jednostki, co znacznie ułatwia do nich dostęp, a sam moduł posiada wygodne uchwyty.  

Warstwowe grzanie wody

Ciepła woda użytkowa przygotowywana jest na bieżąco w sposób przepływowy. Podgrzewanie wody odbywa się za pomocą osobnego, wbudowanego wymiennika płytowego.

Zwarta konstrukcja

jednostki wewnętrznej, gwarantuje oszczędność miejsca.

Dwustrefowe sterowanie

Za pomocą pompy ciepła Ecodan można kontrolować dwa obiegi grzewcze o różnej temperaturze zasilania, a tym samym zarządzać dwoma różnymi odbiornikami ciepła.

Auto adaptacja

Automatyka pompy ciepła decyduje, jakie powinny być właściwe, najefektywniejsze temperatury zasilania aby zapewnić komfortowe osiąganie temperatury wewnętrznej zadanej przez użytkownika.

Hydrobox

Moduły wewnętrzne Mitsubishi Hydrobox dostępne są w wersjach grzanie i grzanie / chłodzenie. Za pomocą pompy ciepła Ecodan można kontrolować dwa obiegi grzewcze o różnej temperaturze zasilania, a tym samym zarządzać dwoma różnymi odbiornikami ciepła, np. grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym. Sterownik pompy ciepła analizuje pracę całego systemu i automatycznie wprowadza potrzebne korekty. Moduł wyposażony został w system monitorowania wyprodukowanej energii cieplnej. W przypadku spadku wydajności grzewczej sterownik, może on uruchomić dodatkowe grzałki elektryczne. Urządzenie posiłkuje się grzałkami tylko przy ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Trudny wybór?

Wiemy, że wybór odpowiedniej pompy ciepła nie jest łatwy. Dlatego warto zaufać specjalistom. Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy dla Ciebie ofertę z montażem.

Co jeszcze warto wiedzieć

Ważne cechy pomp ciepła Mitsubishi Ecodan

Pierwszorzędna jakość

Dopracowane inwertery, przemyślana technologia i wielkie doświadczenie – pompy ciepła Mitsubishi Ecodan nie tylko zbudowane są z wysokiej jakości elementów, ale także poszczególne składowe systemu są do siebie idealnie dobrane. Sprężarki czynnika chłodniczego muszą sprostać bardzo wysokim wymaganiom. Koncern Mitsubishi jako lider rynku z  wieloletnim doświadczeniem w badaniach i rozwoju dokładnie wie, jak optymalnie spożytkować wiedzę i doświadczenie podczas opracowywania elementów swoich pomp ciepła.

Autoadaptacja

Tryb autoadaptacji eliminuje problemy związane z błędami popełnionymi w trakcie programowania pompy ciepła, np. źle wytyczoną krzywą grzewczą, której poprawne ustawienie jest elementem kluczowym instalacji. W pompach ciepła Mitsubishi Ecodan to automatyka decyduje, jakie powinny być właściwe, najefektywniejsze temperatury zasilania by zapewnić Państwu komfortowe osiąganie temperatury w budynku.

Praca w każdych warunkach

Bez względu na uwarunkowanie budynku, urządzenia Ecodan będą działały z najwyższą mocą w całym zakresie roboczym. System ten jest zdolny do działania z pełną mocą przy -15°C, a przy temperaturach sięgających nawet -28°C pompy ciepła Mitsubishi Zubadan nadal pracują skutecznie i niezawodnie! Najwyższą jakość pomp ciepła Ecodan potwierdzają zarówno testy, jak i ich użytkownicy oraz świadczą o tym także liczne oznaczenia, takie jak znak jakości EHPA, Keymark i SG-Ready.

Wygodne sterowanie

Systemem grzewczym można sterować nie tylko za pomocą głównego regulatora, ale także intuicyjnym pilotem o dużym zasięgu (do 30m). Można również uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu z jesiennego urlopu lub kontrolować stan roboczy z kanapy – to możliwe dzięki aplikacji MELCloud. Umożliwia ona wygodne sterowanie pompą ciepła Mitsubishi Ecodan z tabletu, smatfona czy komputera.

Zamów wycenę

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży
ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje rabat
na zakupiony u nas sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę pomp ciepła
sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji
na montaż pomp ciepła.

Montaż pomp ciepła

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, naszą ofertę montażu pomp ciepła kierujemy więc głównie do mieszkańców gminy Olkusz, Chrzanów, Jaworzno. Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że z naszej strony, mogą zawsze liczyć na profesjonalną, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu pompy ciepła w twojej miejscowości.

Montaż pomp ciepła Małopolska

Montaż pomp ciepła Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top