gKlimatyzatory LG - K-LIMA montaż klimatyzacji i pomp ciepła


Klimatyzatory LG

Najwyższy poziom komfortu

Niezwykle wydajne i zaawansowane technologicznie klimatyzatory LG, zapewnią komfort i zdrowe powietrze o każdej porze roku.

Produkowane od ponad 50 lat klimatyzatory LG, znajdują się w światowej czołówce najchętniej wybieranych urządzeń. Inżynierowie LG opracowali sprężarkę Dual Inverter, która gwarantuje wysoką wydajność, długą, cichą i niezawodną pracę oraz redukcję zużycia energii. Klimatyzatory LG wyposażone są w jeden z najlepszych na rynku systemów filtracji i oczyszczania powietrza. Marka oferuje szeroki wybór nowoczesnych klimatyzatorów, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zapewniając Państwu idealną temperaturę przez cały rok.  

Łączność WiFi

Klimatyzatory LG posiadają wbudowany moduł WiFi.

Oczyszczanie

Szeroka gama filtrów oczyszczających w standardzie.

Jonizacja

Wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i koncentrację.

10 lat gwarancji

LG udziela 10-letniej gwarancji na sprężarkę inwerterową.

Znajdź swój model klimatyzatora LG

LG Artcool Gallery

Oryginalny i innowacyjny klimatyzator LG ARTCOOL™ GALLERY doskonale wkomponuje się w styl wystroju Twojego wnętrza. Klimatyzator posiada elegancki, szklany panel z czarną ramą, do której można włożyć dowolny obraz lub zdjęcie, a wymiana grafiki jest bardzo łatwa. Nadmuch w trzech kierunkach zapewni naturalny i przyjemny przepływ powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie odznacza się niezwykle cichą kulturą pracy oraz zapewnia ogrzewanie w chłodne dni

LG Artcool Mirror

Klimatyzator LG ARTCOOL™ MIRROR wyróżnia się nowoczesnym i bardzo eleganckim wzornictwem. Szklany, lustrzany front i obudowa w kolorze grafitowym, sprawiają, że model ten jest niezwykle atrakcyjny wizualnie. Sprężarka DUAL Inverter, gwarantuje cichą, ekonomiczną pracę urządzenia oraz wydajne chłodzenie i ogrzewanie, nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Model ten jest wyposażony w filtr antyalergiczny, nowoczesną technologię UV LED oraz jonizator powietrza, dzięki którym zapewnia czyste powietrze.  

LG Artcool Beige

Stylowy klimatyzator LG ARTCOOL™ BEIGE posiada obudowę w oryginalnym, beżowym kolorze. Model został wyposażony w filtr antyalergiczny oraz nowoczesną technologię UV LED, która utrzymuje wentylator w 99,99% wolnym od bakterii. Urządzenie posiada jonizator, dzięki któremu znacznie redukuje ilość unoszących się w powietrzu szkodliwych cząsteczek. Sprężarka DUAL Inverter, zapewnia wydajne chłodzenie i ogrzewanie, by móc cieszyć się komfortem przez cały rok.  

LG Deluxe

Klimatyzator LG Deluxe jest wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań które zapewnią Państwu wysoką jakość powietrza – filtr wstępny, filtr antyalergiczny, technologia PlasmasterTM Ionizer+, UVnano™ oraz funkcję autooczyszczania. Klimatyzator dostępny jest w klasycznym, białym kolorze. Sprężarka DUAL Inverter, zapewni wydajne chłodzenie i ogrzewanie przez cały rok. 

LG Dualcool

LG Dualcool łączy w sobie funkcję klimatyzatora i oczyszczacza powietrza - wyposażony jest w filtr mikropyłowy do wychwytywania drobnego kurzu, zarazków i zanieczyszczeń. Technologia UVnano™ usuwa do 99,99% bakterii za pomocą światła UV LED, a dodatkowy filtr antyalergiczny pochłania szkodliwe substancje. Smukła i nowoczesna obudowa klimatyzatora ułatwi jego instalację.

LG Standard Plus

Klimatyzator LG Standard Plus jest wyposażony w funkcję autooczyszczania, filtr wstępny oraz w filtr antyalergiczny. Charakteryzuje się wysoką wydajnością działania, dbając jednocześnie o wysoką jakość powietrza. Kompaktowa, smukła obudowa klimatyzatora LG Standard Plus ułatwia jego instalację. Funkcja Comfort Air gwarantuje, że powietrze z nadmuchu nie będzie skierowane bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu, a dzięki trybowi wysokiej wydajności, można szybko schłodzić wnętrze.  

LG Standard 2

Podstawowy model klimatyzatora LG Standard 2 wyposażono w filtr wstępny oraz w funkcję autooczyszczania. Charakteryzuje się wysoką wydajnością działania, dbając jednocześnie o wysoką jakość powietrza. Biała, smukła obudowa klimatyzatora ułatwi jego instalację. Sprężarka DUAL Inverter, zapewni oszczędność energii elektrycznej oraz wydajne chłodzenie i ogrzewanie przez cały rok.

Czy wiesz, że...

Klimatyzator to tanie źródło ogrzewania

Wszystkie klimatyzatory w portfolio LG mogą stanowić źródło ogrzewania pomieszczeń. Charakteryzują się wysoką wydajnością działania, wysoką efektywnością energetyczną (A++ lub A+ w zależności od jednostki). 

Przyjrzyj się bliżej

Ważne cechy klimatyzatorów ściennych LG

Nowa jakość powietrza

Klimatyzatory LG Deluxe, Mirror, Beige oraz Dualcool z oczyszczaczem powietrza wniosą świeżość natury do Twojego domu. Całkowicie nowy system AirCare Complete wykorzystuje proces filtracji z UVnano™ i jonizatorem, który usuwa drobny kurz, a nawet bakterie, zapewniając, że powietrze, którym oddychasz, jest zawsze świeże.

Niemal cała seria klimatyzatorów ściennych LG, poza Standard 2, została wyposażona w dodatkowy filtr antyalergiczny, który pozbędzie się czynników wywołujących alergie, takich jak unoszące się w powietrzu pyłki i roztocza kurzu domowego.

Najwyższy komfort

Klimatyzatory LG odznaczają się niezwykle cichą kulturą pracy dzięki zastosowaniu w nich sprężarki LG DUAL Inverter Compressor™. W trybie snu klimatyzatory LG emitują hałas na bardzo niskim poziomie 19 dB(A), dla porównania – szum liści na drzewie to 20 dB(A). Nadmierny hałas ma niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, dlatego szczególnie ważne jest, aby zapewnić sobie komfort akustyczny podczas odpoczynku w domu. Funkcja Comfort Air ustawia łopatki klimatyzatora w ustalonej pozycji tak, aby powietrze z nadmuchu nie było skierowane bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu. 

Doskonałe wzornictwo

Klimatyzatory LG wyróżniają się doskonałym wzornictwem i dopracowaniem w każdym calu. Nowoczesny i elegancki model Artcool Mirror  ze szklanym, lustrzany frontem i obudową w kolorze grafitowym, doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Z kolei wyjątkowo oryginalny LG Artcool Gallery można dowolnie spersonalizować. Klimatyzator posiada elegancki, szklany panel z czarną ramą, do której można włożyć dowolny obraz lub zdjęcie, a wymiana grafiki jest bardzo łatwa.

Wydajne ogrzewają
i skuteczne chłodzą

Klimatyzatory LG nie tylko przyjemnie chłodzą latem, ale także ekonomicznie ogrzewają pomieszczenia zimą. 

Parametry pracy klimatyzatorów LG są bardzo szerokie – urządzenia te są w stanie wydajnie pracować w trybie grzania nawet wtedy, gdy temperatura zewnętrzna spadnie do -25°C (seria klimatyzatorów komercyjnych). Dzięki aplikacji możemy ustawić pożądaną przez nas temperaturę nawet wtedy, gdy jesteśmy poza domem. 

Pełna kontrola

Wszystkimi klimatyzatorami LG można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu poprzez darmową aplikację LG ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody, aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora, ponieważ została wyposażona w programator tygodniowy i monitoring zużycia energii. Posiadając głośnik AI klimatyzatorem można sterować za pomocą asystenta głosowego. 

Niezawodna sprężarka

Sprężarka LG DUAL Inverter Compressor™ płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu i pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania. Rozwiązuje to problem hałasu i przekłada się na oszczędność energii, dłuższą żywotność urządzenia oraz ciche, efektywne chłodzenie i grzanie. Dzięki 10-letniej gwarancji na kompresor, możecie cieszyć się Państwo wszystkimi zaletami klimatyzatora LG przez dłuższy czas. 

Nie wiesz który klimatyzator wybrać?

Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy ofertę montażu.

Klimatyzowanie wielu pomieszczeń

System multi split do domu, biura i firmy

Klimatyzowanie wielu pomieszczeń

System multi split LG umożliwia podłączenie od 2 do nawet 9 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, zapewniając efektywne klimatyzowanie i ogrzewanie wielu pomieszczeń jednocześnie. Takie rozwiązanie ułatwi montaż systemu klimatyzacji, a zredukowana liczba jednostek zewnętrznych w mniejszym stopniu wpłynie na wygląd elewacji.

Klimatyzatory nie muszą być instalowane jednocześnie, system multi split można z czasem rozbudować o nowe jednostki wewnętrzne. Więcej 

Szeroki wybór urządzeń

W systemie multi split, LG oferuje różne typy jednostek wewnętrznych – kasetonowe, kanałowe, typu konsola oraz wszystkie modele klimatyzatorów ściennych.

Klimatyzatory dostępne są w różnych wariantach
wydajności chłodniczej – od 1,5 do 7 kW. Szeroki wybór pozwala na doskonałe dopasowanie jednostek do wielkości i charakteru pomieszczeń.

Kaseta sufitowa LG zapewnia komfortowe warunki w klimatyzowanych pomieszczeniach, a dzięki estetycznemu wyglądowi doskonale wkomponowuje się w podwieszany sufit. Jednostki LG oczyszczają powietrze, zapewniając zdrowe środowisko do pracy. Więcej

Konsola LG to wydajna, kompaktowa jednostka chłodząco-grzejąca, przeznaczona do niskiego montażu na ścianie. Urządzenie zapewni komfortowe warunki oraz doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach komercyjnych, jak i w mieszkalnych. Więcej

Klimatyzator kanałowy to niewidoczne rozwiązanie, dające największą swobodę w projektowaniu instalacji, należy do tzw. rozwiązań rezydencyjnych – jest odpowiednie do zastosowań wymagających zachowania estetyki wnętrza. Jednostki kanałowe LG stanowią idealne rozwiązanie do montażu w warunkach ograniczonej przestrzeni. Więcej

Do montażu w systemie multi split, marka LG oferuje wszystkie dostępne modele jednostek naściennych: Artcool Gallery, Artcool Beige, Artcool Mirror, Deluxe, Dualcool, Standard Plus i Standard 2. Więcej

Poszukujesz wydajnego klimatyzatora do komfortowego chłodzenia lub ogrzewania dużych przestrzeni komercyjnych? 

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje od nas rabat na zakupiony sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę klimatyzatorów sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji na montaż klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, ofertę montażu klimatyzacji kierujemy więc głównie do mieszkańców gmin Olkusz, Chrzanów, Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na profesjonalną poradę, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu klimatyzacji w twojej miejscowości.

Montaż klimatyzacji Małopolska

Montaż klimatyzacji Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top