Pompy ciepła Gree Versati

Pompa ciepła idealna do Twojego domu

Pompa ciepła idealna
do Twojego domu

Pompy ciepła Gree to zaawansowane urządzenia grzewcze zaprojektowane do efektywnej pracy przez długie lata.
Posiadają możliwość obsługi instalacji ogrzewania nisko i średniotemperaturowego oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.
Znajdują więc zastosowanie zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.
Pompy ciepła Gree to zaawansowane urządzenia grzewcze zaprojektowane do efektywnej pracy przez długie lata. Posiadają możliwość obsługi instalacji ogrzewania nisko i średniotemperaturowego oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Znajdują więc zastosowanie zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.
Pompy ciepła Gree Versati

Energia przyszłości

Wydajne i energooszczędne pompy ciepła Gree Versati to rozwiązanie dedykowane do domów jednorodzinnych i lokali komercyjnych. Możecie Państwo wybrać z pośród trzech wersji jednostek: monoblok, split oraz All in One. Pompy ciepła Gree Versati mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej jak i do chłodzenia pomieszczeń. Dzięki wbudowanej sprężarce inwerterowej, urządzenie będzie pracować wydajnie i bezawaryjnie przez długie lata. Producent zapenia 5-letnią gwarancję.

5 lat gwarancji

Gree udziela 5-letniej gwarancji
na pompy ciepła.

Certyfikat Eurovent

Potwierdzona wysoka jakość
i parametry pracy.

Klasa A+++

Klasa efektywności grzewczej
dla temperatury 35°C.

Łączność WiFi

Pompy ciepła Gree posiadają
wbudowany moduł WiFi.

Split, monoblok czy All in One

Jaką pompę ciepła wybrać?

W zależności od potrzeb, dostępnej przestrzeni montażowej i budżetu, masz do wyboru trzy rodzaje pomp ciepła Gree Versati. Jeśli nie masz pewności, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, zadzwoń do nas.

Pompy ciepła Gree Versati split to urządzenia zapewniające ogrzewanie niskotemperaturowe, przygotowanie ciepłej wody oraz klimatyzację z zastosowaniem klimakonwektorów. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy od 6,0 do 15,5 kW znajdą zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i inwestycjach komercyjnych. Versati Split jest wyposażona we wbudowany zawór 3-drogowy, dzięki któremu możliwa jest łatwa instalacja zbiornika ciepłej wody użytkowej. Cechuje je wyjątkowa energooszczędność oraz niezawodność, a jednostki zewnętrzne Gree Versati mają kompaktowe wymiary.

Większe bezpieczeństwo

instalacja realizowana wyłącznie przez instalatorów z uprawnieniami f-gaz, gwarantujących fachowość i solidność.

Cicha praca

jednostki zewnętrznej, gwarantująca komfort użytkowania.

Wbudowany zawór

3-drogowy pozwalający na podłączenie instalacji grzewczej oraz przygotowywania ciepłej wody bez dodatkowych kosztów.

Elektryczne grzałki

szczytowe wbudowane w urządzenie, zapewniają ciągłe ogrzewanie w skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Pompy ciepła Gree Versati Monoblok to urządzenia, które zyskały dużą popularność ze względu na łatwość montażu i dużą wydajność. Charakteryzują się wysokimi współczynnikami efektywności energetycznej oraz zwiększoną niezawodnością grzania. Współczynnik COP tych modeli osiąga nawet ponad 5,0. Dodatkowo seria pomp ciepła Gree Versati monoblok wyposażona została fabryczne w grzałki szczytowe, które wspomagają urządzenie podczas skrajnie niskich temperatur zewnętrznych. W naszej ofercie dostępne są modele o szerokim zakresie wydajności grzewczych – od 8,2 do 15,7 kW. Wszystkie pompy wyposażone są w sterownik przewodowy oraz Wi-Fi.

Elektryczne grzałki

szczytowe wbudowane w urządzenie, zapewniają ciągłe ogrzewanie w skrajnych temperaturach zewnętrznych.

Zwarta konstrukcja

składająca się tylko z jednostki zewnętrznej, zapewni oszczędność miejsca we wnętrzu budynku.

Łatwiejsza instalacja

Brak konieczności wykonywania instalacji czynnika chłodniczego, co znacznie ograniczy wydatki.

Wbudowane grzałki

tacy ociekowej i karteru sprężarki, zwiększające bezpieczeństwo pracy w niskich temperaturach.

Pompy ciepła Gree Versati All in One to urządzenia typu split z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 185 l. Jedna kompaktowa jednostka wewnętrzna o wymiarach 60×65 cm i 180 cm wysokości, zapewni pełen komfort cieplny, a jej montaż nie wymaga dodatkowych podzespołów.  Zintegrowany zbiornik pozwala na oszczędność przestrzeni wewnątrz budynku, gwarantuje swobodę wyboru miejsca montażu oraz najwyższy komfort użytkowania. Oferujemy modele o szerokim zakresie wydajności grzewczych – od 4 do 15,5 kW. Wszystkie pompy ciepła Gree Versati All in One wyposażone są w w nowoczesny sterownik dotykowy oraz moduł Wi-Fi.

Emaliowany zasobnik

z tytanową anodą o długiej żywotności, wbudowany w jednostkę wewnętrzną.

Elektryczne grzałki

szczytowe wbudowane w urządzenie, zapewniają ciągłe ogrzewanie w skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Zwarta konstrukcja

jednostki wewnętrznej, gwarantuje oszczędność miejsca.

Wbudowana grzałka

elektryczna zasobnika CWU.

Większe bezpieczeństwo

instalacja realizowana wyłącznie przez instalatorów z uprawnieniami f-gaz, gwarantujących fachowość i solidność.

Trudny wybór?

Wiemy, że wybór odpowiedniej pompy ciepła nie jest łatwy. Dlatego warto zaufać specjalistom. Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy dla Ciebie ofertę z montażem.

Co jeszcze warto wiedzieć

Ważne cechy pomp ciepła Gree Versati

Niezawodność

Pompy ciepła Gree Versati objęte są aż 5-letnią gwarancją producenta, co niewątpliwie świadczy o ich niezawodności i zapewni Państwu spokój na długie lata. Sercem technologii Versati jest nowoczesna, dwustopniowa sprężarka rotacyjna, która znacząco podnosi efektywność pracy pompy ciepła, co z kolei przekłada się na wysoką energooszczędność i dłuższą żywotność urządzenia. Wbudowane szczytowe grzałki elektryczne gwarantują skuteczne ogrzewanie oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej, nawet przy skrajnie niskich temperatur zewnętrznych.

Szeroki wybór odbiorników

Pompy ciepła Gree Versati mogą współpracować z wieloma rodzajami odbiorników ciepła. Najwydajniej pracują w oparciu o instalacje płaszczyznowe, czyli ogrzewanie podłogowe, które wymaga zasilania wodą o stosunkowo niskiej temperaturze. Rozwiązanie to pozwala zminimalizować koszty ogrzewania. Pompy ciepła Gree Versati mogą zostać również zintegrowane z klimakonwektorami oraz alternatywnie z klasycznymi grzejnikami średniotemperaturowymi.

Czysta energia

Pompy ciepła Gree są jednym z najbardziej ekologicznych źródeł ogrzewania domów i budynków komercyjnych. Wykorzystują nawet do 80% naturalnego ciepła z otoczenia, nie generując przy tym żadnych odpadów, zanieczyszczeń i spalin.  Zamontowanie pompy ciepła w domu ma więc realny wpływ na poprawę jakości powietrza w Twoim otoczeniu. 

Ekonomia

Korzystanie z pompy ciepła Gree to znaczna oszczędność,
ponieważ ciepło ze środowiska jest całkowicie bezpłatne, a jedynym kosztem eksploatacji jest energia elektryczna. Dlatego dodatkowym atutem pomp ciepła jest możliwość połączenia ich z instalacją fotowoltaiczną. Dzięki temu Twoja pompa ciepła stanie się jeszcze bardziej efektywna, energooszczędna i przyjazna środowisku naturalnemu.

Zamów wycenę

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży
ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje rabat
na zakupiony u nas sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę pomp ciepła
sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji
na montaż pomp ciepła.

Montaż pomp ciepła

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, naszą ofertę montażu pomp ciepła kierujemy więc głównie do mieszkańców gminy Olkusz, Chrzanów, Jaworzno. Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że z naszej strony, mogą zawsze liczyć na profesjonalną, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu pompy ciepła w twojej miejscowości.

Montaż pomp ciepła Małopolska

Montaż pomp ciepła Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top