Pompy ciepła Panasonic Aquarea

Pompy ciepła ze światowej czołówki

Pompy ciepła
ze światowej czołówki

Oferta pomp ciepła Panasonic Aquarea do zastosowań w budynkach mieszkalnych i komercyjnych, jest jedną z najbogatszych na rynku.
Dzięki temu, nowoczesne pompy ciepła Aquarea można instalować zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.

Oferta pomp ciepła Panasonic Aquarea do zastosowań w budynkach mieszkalnych i komercyjnych, jest jedną z najbogatszych na rynku. Dzięki temu, nowoczesne pompy ciepła Aquarea można instalować zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea

Jakość i innowacje

W naszej ofercie znajdziecie cały wachlarz pomp ciepła Panasonic Aquarea dostępnych w wydajnościach grzewczych od 3 kW do 16 kW. Producent proponuje różne grupy urządzeń, które przeznaczone są do instalacji w nowych lub starszych, modernizowanych budynkach. Bez względu na potrzeby w zakresie ogrzewania i chłodzenia, do każdego układu można dobrać odpowiednie urządzenie. Eksploatacja pomp ciepła Panasonic jest bardzo ekonomiczna, a ich wpływ na środowisko naturalne – minimalny. 

Klasa A+++

Klasa efektywności grzewczej
dla temperatury 35°C.

Wszechstronność

Możliwość obsługi
tradycyjnych grzejników.

Akcesoria

Szeroka gama dodatkowych
akcesoriów Panasonic.

5 lat gwarancji

Panasonic udziela 5-letniej
gwarancji na sprężarkę.

Split, monoblok czy All in One

Jaką pompę ciepła wybrać?

W zależności od potrzeb, dostępnej przestrzeni montażowej i budżetu, masz do wyboru trzy rodzaje pomp ciepła Panasonic Aquarea – split, monoblok i All in One. Ponadto ze względu na rodzaj instalacji w budynku można dobrać odpowiednio przystosowane urządzenie.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea typu split to to system z oddzielną jednostką wewnętrzną i zewnętrzną, zapewniający ogrzewanie oraz dający możliwość przygotowanie ciepłej wody użytkowej (zbiornik poza zestawem). Pompy ciepła Aquarea zapewnią Państwu maksymalny komfort przy małych kosztach eksploatacji. Urządzenia te wytwarzają wodę o temperaturze do 65°C nawet w niskich temperaturach zewnętrznych. Pompa ciepła Panasonic Aquarea może również chłodzić pomieszczenia latem, dzięki klimakonwektorom PanasonicSzeroki zakres mocy gwarantuje, że znajdą Państwo idealnie dopasowane urządzenie. 

Opatentowana technologia

która utrzymuje pełną wydajność grzewczą pompy ciepła nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Większe bezpieczeństwo

instalacja realizowana wyłącznie przez instalatorów z uprawnieniami f-gaz, gwarantujących fachowość i solidność.

Cicha praca

jednostki zewnętrznej, gwarantująca komfort użytkowania.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea monoblok przy pomocy jednej jednostki zewnętrznej, dostarczają ciepłą wodę do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego oraz przygotowują wodę użytkową. Monoblok to idealne rozwiązanie pozwalające na oszczędność
miejsca
w każdym budynku. Dysponując wyborem modeli o szerokim zakresie mocy grzewczych, możecie Państwo znaleźć rozwiązanie, które zapewni Wam niższy koszt inwestycji i niższe koszty eksploatacyjne. Pompy ciepła monoblok Panasonic Aquarea pozwalają w pełni dostosować układ do potrzeb, niezależnie od tego, czy jest to nowy, czy modernizowany budynek, ponieważ urządzenia z serii HT dostarczają wodę o temperaturze do 65°C.

Opatentowana technologia

która utrzymuje pełną wydajność grzewczą pompy ciepła nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Zwarta konstrukcja

składająca się tylko z jednostki zewnętrznej, zapewni oszczędność miejsca we wnętrzu budynku.

Łatwiejsza instalacja

Brak konieczności wykonywania instalacji czynnika chłodniczego, co znacznie ograniczy wydatki.

Utrzymanie mocy

wyjściowej pompy przy temperaturze zewnętrznej spadającej do -15°C bez konieczności wspomagania grzałką elektryczną.

Nowe jednostki Aquarea All-in-One to urządzenia zaprojektowane z myślą o dużej oszczędności miejscaPowierzchnia, jaką zajmuje jednostka to zaledwie 598 x 600 mm, czyli tyle samo, ile potrzeba na zainstalowanie standardowych produktów AGD. Bez uszczerbku dla wydajności ogrzewania, pompa ciepła wytwarza ciepłą wodę użytkową i przechowuje ją w zasobniku ze stali nierdzewnej o pojemności do 200 litrów, wyposażonym w doskonałą izolację zmniejszającą straty ciepła. Do minimum ograniczono liczbę dodatkowych części, co pozwoliło na skrócenie czasu montażu i uzyskanie większej ilości miejsca w sąsiedztwie urządzenia.

Wbudowany zasobnik

ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej INOX.

Zwarta konstrukcja

jednostki wewnętrznej, gwarantuje oszczędność miejsca.

Zaawansowana izolacja

Próżniowy panel izolacyjny zasobnika U-Vacua™ o bardzo niskiej przewodności cieplnej, zapewniający około 19 razy bardziej skuteczną izolację niż standardowa pianka poliuretanowa.

Większe bezpieczeństwo

instalacja realizowana wyłącznie przez instalatorów z uprawnieniami f-gaz, gwarantujących fachowość i solidność.

Aquarea High Performance

Do nowych instalacji i budynków energooszczędnych.

Aquarea T-CAP

Praca w skrajnie niskich temperaturach, modernizacja i innowacja.

Aquarea HT

Do domów ze starymi grzejnikami
wysokotemperaturowymi.

Trudny wybór?

Wiemy, że wybór odpowiedniej pompy ciepła nie jest łatwy. Dlatego warto zaufać specjalistom. Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy dla Ciebie ofertę z montażem.

Co jeszcze warto wiedzieć

Ważne cechy pomp ciepła Panasonic Aquarea

Japońska jakość

Pompy ciepła Panasonic Aquarea to energooszczędne, nowatorskie systemy zapewniające idealną temperaturę w domu oraz gorącą wodę użytkową, nawet w skrajnych temperaturach na zewnątrz. Te niezawodne rozwiązania powstały, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów, w tym również sprężarki, opracowanej i produkowanej przez firmę Panasonic. W ramach rygorystycznych procedur, na etapie projektowym pompy Panasonic poddawane są licznym próbom sprawdzającym ich wydajność i niezawodność.  

Czysta energia

Działanie dla dobra świata dziś, to ochrona naszych dzieci jutro. Dlatego celem Panasonic jest oferowanie pomp ciepła, które zapewniając nam komfort, pomogą w walce o zdrowe i czyste środowisko. Pompy ciepła Panasonic Aquarea oparte o technologię powietrze-woda są bardzo wydajnymi i przyjaznymi środowisku źródłami ciepła. Przechwytują energię cieplną z otoczenia i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej.

Energooszczędne

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym i zaawansowanym algorytmom sterowania, pompy ciepła Panasonic Aquarea osiągają wysoką wydajność i sprawność nawet w niskich temperaturach. Oprogramowanie pomp ciepła Aquarea można skonfigurować odpowiednio do wymagań domów energooszczędnych w celu maksymalnego zwiększenia efektywności energetycznej. 

Inteligentne sterowanie

Wybrane pompy ciepła Aquarea są standardowo wyposażone w moduł Wi-Fi (w innych dostępny jako opcja), co pozwala na inteligentne sterowanie i monitorowanie zużycia energii za pomocą aplikacji Aquarea Smart Cloud. Po połączeniu pompy ciepła z chmurą, uzyskasz dostęp do portalu umożliwiającego zdalną obsługę wszystkich funkcji urządzenia oraz przydzielanie serwisantom dostępu do indywidualnie konfigurowanych funkcji w celu zdalnego serwisu i monitorowania systemu.

Zamów wycenę

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży
ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje rabat
na zakupiony u nas sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę pomp ciepła
sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji
na montaż pomp ciepła.

Montaż pomp ciepła

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, naszą ofertę montażu pomp ciepła kierujemy więc głównie do mieszkańców gminy Olkusz, Chrzanów, Jaworzno. Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że z naszej strony, mogą zawsze liczyć na profesjonalną, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu pompy ciepła w twojej miejscowości.

Montaż pomp ciepła Małopolska

Montaż pomp ciepła Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top