gKlimatyzacja Łazy | Klimatyzatory z montażem do domu, biura, mieszkania | K-lima

Montaż klimatyzacji w Łazach

Jeśli wybrałeś już swój model klimatyzatora i jesteś o krok od stworzenia idealnego klimatu w Twoim domu,
pozostaje istotna decyzja – wybór firmy instalacyjnej. Postaw na profesjonalistów, postaw na nas!
Jeśli wybrałeś już swój model klimatyzatora i jesteś o krok od stworzenia idealnego klimatu w Twoim domu, pozostaje istotna decyzja – wybór firmy instalacyjnej. Postaw na profesjonalistów, postaw na nas!
Montaż klimatyzacji Łazy

Warto nas wybrać

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku klimatyzacji i pomp ciepła w Łazach od 2012 roku. Wybór naszej oferty to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Produkty najlepszej klasy

Do montażu używamy podzespołów najwyższej klasy, a instalowane przez nas klimatyzatory wyróżniają się wysoką efektywnością i długoletnią niezawodnością.

Doświadczenie

Jako doświadczeni profesjonaliści, usługę montażu klimatyzacji przeprowadzamy z należytym zaangażowaniem i dbałością o każdy aspekt techniczny instalacji.

Indywidualne podejście

Rodzinny charakter naszej firmy, gwarantuje, że pamiętamy o każdym naszym kliencie, a wszystkie Państwa pytania czy najdrobniejsze problemy spotkają się z naszą szybką reakcją.

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży
ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje rabat
na zakupiony u nas sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę klimatyzatorów sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji
na montaż klimatyzacji.

Trudna decyzja?

Wiemy, że wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Zadzwoń, a my chętnie pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy dla Ciebie ofertę z montażem.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli biur, lokali usługowych i zakładów produkcyjnych w Łazach i okolicznych miejscowościach. Świadczymy kompleksowe usługi sprzedaży i montażu klimatyzacji, dokonujemy napraw, konserwacji i okresowych przeglądów. Jako autoryzowani instalatorzy wiodących marek klimatyzacyjnych, zapewniamy Państwu pełną gwarancję.

Wykonujemy montaże klimatyzacji w każdym pomieszczeniu i na każdej kondygnacji budynku, dysponujemy specjalistycznym umiejętnościami, uprawnieniami oraz sprzętem umożliwiającym prace na dużych wysokościach. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującym prawem i standardami. 

Chcesz zamówić montaż klimatyzacji w Łazach?

To warto wiedzieć

01.

Pozwolenia

Jeśli mieszkasz w bloku, dowiedz się w spółdzielni jakie masz możliwości dotyczące montażu zewnętrznego agregatu: na ścianie, dachu, balkonie. W wielu przypadkach, na instalację klimatyzacji konieczna jest pisemna zgoda spółdzielni lub wspólnoty.

02.

Informacje

Opisz nam pomieszczenia, w których chcesz zainstalować klimatyzację, podaj ich dokładny metraż lub kubaturę. Jeśli dysponujesz projektem, prześlij go do nas mailowo. Poinformuj o elementach, które mogą znacząco wpłynąć na poprowadzenie instalacji.

03.

Wybór sprzętu

Jeśli wybraliście Państwo interesujące modele klimatyzatorów, prześlijcie nam ich listę. Możecie również poprosić nas o przygotowanie propozycji modeli spełniających Wasze oczekiwania w zakresie wzornictwa, parametrów, cen, czy wachlarza funkcji dodatkowych.

04.

Wizja lokalna

Podczas wizji lokalnej określimy wymagania dotyczące montażu. Otrzymasz od nas szczegółową ofertę, uwzględniającą wszystkie koszty usługi – sprzętu, materiałów i robocizny.

05.

Rezerwacja terminu

Umów montaż z wyprzedzeniem. Szczyt sezonu trwa od maja do sierpnia i w tym okresie czas oczekiwania na instalację przeprowadzoną przez naszą  firmę wynosi nawet ponad miesiąc.

06.

Gwarancja

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego dobrowolnie udzielamy naszym klientom 3-letniej gwarancji na wykonane przez nas prace instalacyjne.

Zamów wycenę

Polecamy klimatyzator AUX J-Smart

Jakość
w dobrej cenie

Nasi klienci doceniają ten model klimatyzatora ze względu na jego wysokie parametry pracy i doskonały stosunek ceny do jakości.

Polecamy klimatyzator
AUX J-Smart!

Jakość w dobrej cenie

Nasi klienci doceniają ten model klimatyzatora ze względu na jego wysokie parametry pracy i doskonały stosunek ceny do jakości.

Przeglądy klimatyzacji
Warto wykonywać okresowe przeglądy klimatyzacji i zlecać je fachowcom, ponieważ jesteśmy w stanie wykryć każdą najdrobniejszą usterkę. Dzięki takim przeglądom otrzymujesz przedłużoną gwarancję.
Naprawa klimatyzacji
Twój klimatyzator nie pracuje jak należy? Zlokalizujemy każdą usterkę, wymienimy podzespoły i naprawimy urządzenie. Zawsze używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych.
Demontaż klimatyzacji
Planujesz remont i chcesz zmienić aranżację, a może się przeprowadzasz? Pomożemy Ci w przeniesieniu Twojego klimatyzatora, bezpiecznie zdemontujemy klimatyzację i przeniesiemy ją w inne miejsce.
Czyszczenie klimatyzacji
Zanieczyszczone przez bakterie, pleśnie lub grzyby urządzenie może być niebezpieczna dla ludzkiego zdrowia. Usuniemy to ryzyko, dzięki czyszczeniu i odkażaniu klimatyzatora specjalistycznymi środkami.
Previous slide
Next slide

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?​

Cena montażu klimatyzacji zależy od kilku czynników – długości instalacji, stopnia trudności oraz kondygnacji na której ma zostać przeprowadzona. Podstawowa cena montażu klimatyzatora typu split do 3 m.b. instalacji gazowej to 1 300 zł. Podana cena zawiera 8% VAT, którym objęci są klienci indywidualni. W przypadku montażu klimatyzacji w firmie, podana cena jest kwotą netto i należy doliczyć do niej 23% podatku VAT.

Co obejmuje usługa montażu?

Usługa montażu klimatyzatora obejmuje: wykonanie otworu w ścianie, montaż jednostki zewnętrznej na uchwycie ściennym lub podkładach, instalację jednostki wewnętrznej, wykonanie do 3 m. b. instalacji freonowej w korytku lub przygotowanej bruździe, podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej, grawitacyjne odprowadzenie skroplin, wykonanie próżni, próbę szczelności, uruchomienie klimatyzatora oraz przeszkolenie z jego obsługi.

Co jest potrzebne do montażu klimatyzacji?​

Najlepiej jeśli na etapie budowy lub remontu, elektryk wykona dedykowany obwód z bezpiecznikiem i poprowadzi kabel w miejsce montażu klimatyzatora. W ostateczności klimatyzator może być zasilony z gniazdka. Należy też pamiętać, że pracujący klimatyzator wytwarza skropliny, czyli wodę. W przypadku budynku wolnostojącego skropliny możemy odprowadzać w dowolne miejsce, natomiast w bloku może wymagać to specjalnego systemu i zgody administracji budynku.

Ile trwa montaż klimatyzacji?

Montaż pojedynczego klimatyzatora ściennego to dla nas zazwyczaj kwestia jednego dnia roboczego. W przypadku klimatyzacji kanałowej lub rozbudowanego systemu multi split, instalacja może potrwać kilka dni. Jesteśmy elastyczni – jeśli trwa u Państwa remont czy budowa, możemy podzielić montaż na odpowiednie etapy, dostosowując się do ustalonego harmonogramu prac budowlanych.

Czy można odliczyć koszty klimatyzacji od podatku?

Tak! Każdy nowoczesny klimatyzator jest pompą ciepła i posiada funkcję grzania, więc wydatki poniesione na zakup i montaż klimatyzacji w budynku mieszkalnym można odliczyć w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Czy montaż klimatyzacji może wykonać każdy?

Zgodnie z obowiązującym prawem, montażu klimatyzatorów może dokonywać jedynie profesjonalna firma instalacyjna posiadająca certyfikat F-GAZ, odpowiedni sprzęt i fachową wiedzę – taka jak nasza.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Cennik montażu klimatyzacji

Ceny dla klientów indywidualnych, podane kwoty zawierają 8% podatku VAT.

Montaż podstawowy klimatyzatora ściennego typu split – 1 300 zł*
*do 3 m.b. instalacji, VAT 8%

Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 2 + 1: 2 200 zł*
*do 6 m.b. instalacji, VAT 8%
Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 3 + 1: 3 100 zł*
*do 9 m.b. instalacji, VAT 8%
Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 4 + 1: 4 000 zł*
*do 12 m.b. instalacji, VAT 8%
Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 5 + 1: 4 900 zł*
*do 15 m.b. instalacji, VAT 8%

Ceny ustalane są indywidualnie, po wizji lokalnej.

Instalacja jednostki zewnętrznej ze zwyżki powyżej 3 m: 450 zł

Dodatkowy metr instalacji freonowej wraz z bruzdą: 85 zł
Dodatkowy metr instalacji freonowej wraz z korytkiem: 120 zł

Pompka skroplin standard + akcesoria + montaż: 650 zł
Pompka skroplin silent + akcesoria + montaż: 750 zł

W tym czyszczenie, odgrzybianie, kontrola elektroniki i sprawdzenie szczelności układu: 250 zł

Cena ustalana jest indywidualnie, po weryfikacji usterki.

5/5
Bardzo profesjonalna firma. Pan Dawid służy doradztwem na każdym etapie a sama usługa wykonana szybko, sprawnie i solidnie. Klimatyzacja świetnie chłodzi i fajnie grzeje. Polecam i pozdrawiam.
5/5
Świetny kontakt, doradztwo na każdym etapie oraz profesjonalny montaż klimatyzacji. Możliwość stałego serwisowania u Pana Dawida jest ogromną zaletą. Serdecznie polecam
5/5
Montowałem 6 jednostek klimatyzacji, praca przebiegła bardzo sprawnie. Pan Dawid wraz ze współpracownikiem posiadają dużą wiedzę w kwestii montażu klimatyzacji, mogę szczerze polecić ich usługi.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Scroll to Top