Montaż klimatyzacji w Zawierciu

Wiele osób uważa, że klimatyzacja służy wyłącznie do chłodzenia powietrza podczas upalnych dni. Tymczasem może ona być również źródłem ciepła, zapewniającym wydajne i oszczędne ogrzewanie w okresie jesień-wiosna. W K-lima oferujemy montaż klimatyzacji dla mieszkańców miasta Zawiercie i jego okolic. Przekonaj się, że warto – dla siebie, bliskich i środowiska.

Montaż klimatyzacji Zawiercie

Warto nas wybrać

Klimatyzatory znajdujące się w ofercie naszego sklepu wydajnie chłodzą i ogrzewają pomieszczenia. Odpowiedni dobór i montaż klimatyzacji jest w stanie podnieść komfort funkcjonowania domowników niezależnie od pogody prezentującej się za oknem. Klimatyzacja Zawiercie to także krok w stronę poprawy swojego zdrowia. Już dziś podejmij decyzję o montażu klimatyzatora w swoim domu. Chętnie przedstawimy Ci szereg korzyści, jakie wynikają z tego rodzaju inwestycji.

Produkty najlepszej klasy

Do montażu używamy podzespołów najwyższej klasy, a instalowane przez nas klimatyzatory wyróżniają się wysoką efektywnością i długoletnią niezawodnością.

Doświadczenie

Jako doświadczeni profesjonaliści, usługę montażu klimatyzacji przeprowadzamy z należytym zaangażowaniem i dbałością o każdy aspekt techniczny instalacji.

Indywidualne podejście

Rodzinny charakter naszej firmy, gwarantuje, że pamiętamy o każdym naszym kliencie, a wszystkie Państwa pytania czy najdrobniejsze problemy spotkają się z naszą szybką reakcją.

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży
ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje rabat
na zakupiony u nas sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę klimatyzatorów sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji
na montaż klimatyzacji.

Trudna decyzja?

Wiemy, że wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Zadzwoń, a my chętnie pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy dla Ciebie ofertę z montażem.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli biur, lokali usługowych i zakładów produkcyjnych w Zawierciu i okolicznych miejscowościach. Świadczymy kompleksowe usługi sprzedaży i montażu klimatyzacji, dokonujemy napraw, konserwacji i okresowych przeglądów. Jako autoryzowani instalatorzy wiodących marek klimatyzacyjnych, zapewniamy Państwu pełną gwarancję.

Wykonujemy montaże klimatyzacji w każdym pomieszczeniu i na każdej kondygnacji budynku, dysponujemy specjalistycznym umiejętnościami, uprawnieniami oraz sprzętem umożliwiającym prace na dużych wysokościach. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującym prawem i standardami. 

Chcesz zamówić montaż klimatyzacji w Zawierciu?

To warto wiedzieć

01.

Pozwolenia

Jeśli mieszkasz w bloku, dowiedz się w spółdzielni jakie masz możliwości dotyczące montażu zewnętrznego agregatu: na ścianie, dachu, balkonie. W wielu przypadkach, na instalację klimatyzacji konieczna jest pisemna zgoda spółdzielni lub wspólnoty.

02.

Informacje

Opisz nam pomieszczenia, w których chcesz zainstalować klimatyzację, podaj ich dokładny metraż lub kubaturę. Jeśli dysponujesz projektem, prześlij go do nas mailowo. Poinformuj o elementach, które mogą znacząco wpłynąć na poprowadzenie instalacji.

03.

Wybór sprzętu

Jeśli wybraliście Państwo interesujące modele klimatyzatorów, prześlijcie nam ich listę. Możecie również poprosić nas o przygotowanie propozycji modeli spełniających Wasze oczekiwania w zakresie wzornictwa, parametrów, cen, czy wachlarza funkcji dodatkowych.

04.

Wizja lokalna

Podczas wizji lokalnej określimy wymagania dotyczące montażu. Otrzymasz od nas szczegółową ofertę, uwzględniającą wszystkie koszty usługi – sprzętu, materiałów i robocizny.

05.

Rezerwacja terminu

Umów montaż z wyprzedzeniem. Szczyt sezonu trwa od maja do sierpnia i w tym okresie czas oczekiwania na instalację przeprowadzoną przez naszą  firmę wynosi nawet ponad miesiąc.

06.

Gwarancja

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego dobrowolnie udzielamy naszym klientom 3-letniej gwarancji na wykonane przez nas prace instalacyjne.

W firmie K-lima stawiamy na profesjonalizm

Jakie funkcje posiadają klimatyzatory Zawiercie?

W naszym sklepie oferujemy sprawdzone przez nas klimatyzatory. Posiadają one szereg przydatnych dla zdrowia funkcji, takich jak chociażby tryb wentylacji, dzięki któremu możemy zapewnić pomieszczeniu stałą cyrkulację powietrza, bez konieczności zmiany jego temperatury. Co więcej, klimatyzatory z wbudowanymi filtrami przechwytują i dezaktywują kurz, bakterie czy szkodliwe cząsteczki, czyniąc powietrze którym oddychamy wolnym od wszelkich drobnoustrojów. Klimatyzacja domowa Zawiercie jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób wrażliwych, na co dzień zmagających się z dolegliwościami związanymi z górnymi drogami oddechowymi. Dzięki funkcji osuszania, klimatyzator jest w stanie obniżyć poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu do optymalnej, komfortowej dla organizmu człowieka wartości.

Zamów wycenę

W firmie K-lima stawiamy na profesjonalizm

Montaż klimatyzacji Zawiercie – krok w stronę innowacji

Zdrowie to jedno; pod uwagę warto wziąć również komfort, jaki niesie ze sobą montaż klimatyzacji wykonany przez profesjonalistów. Podstawową zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim komfort termiczny; klimatyzacja pomaga nam znacznie lepiej znosić wysokie temperatury i gwałtowne ochłodzenia. Lepsza jakość powietrza rzutuje zaś na samo funkcjonowanie w pomieszczeniach bądź budynkach, w których działa klimatyzacja – możliwość regulacji właściwej temperatury przed pójściem spać jest w tym wszystkim kluczowa; dzięki temu rano budzimy się wypoczęci, z większą motywacją i znacznie lepszym samopoczuciem. Jeszcze kilkanaście lat temu klimatyzacja była przeznaczona jedynie do montażu w biurowcach. Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w swoich domach czy mieszkaniach, co tylko pokazuje zwiększone zapotrzebowanie na ten rodzaj udogodnienia. Odpowiednio dobrany klimatyzator wpływa pozytywnie nie tylko na nastrój, lecz również finanse. Dzięki odpowiednio dobranej mocy urządzenia codzienna eksploatacja nie jest droga, tym samym nie stanowiąc większego obciążenia dla domowego budżetu.

Polecamy klimatyzator AUX J-Smart

Jakość
w dobrej cenie

Nasi klienci doceniają ten model klimatyzatora ze względu na jego wysokie parametry pracy i doskonały stosunek ceny do jakości.

Polecamy klimatyzator
AUX J-Smart!

Jakość w dobrej cenie

Nasi klienci doceniają ten model klimatyzatora ze względu na jego wysokie parametry pracy i doskonały stosunek ceny do jakości.

Przeglądy klimatyzacji
Warto wykonywać okresowe przeglądy klimatyzacji i zlecać je fachowcom, ponieważ jesteśmy w stanie wykryć każdą najdrobniejszą usterkę. Dzięki takim przeglądom otrzymujesz przedłużoną gwarancję.
Naprawa klimatyzacji
Twój klimatyzator nie pracuje jak należy? Zlokalizujemy każdą usterkę, wymienimy podzespoły i naprawimy urządzenie. Zawsze używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych.
Demontaż klimatyzacji
Planujesz remont i chcesz zmienić aranżację, a może się przeprowadzasz? Pomożemy Ci w przeniesieniu Twojego klimatyzatora, bezpiecznie zdemontujemy klimatyzację i przeniesiemy ją w inne miejsce.
Czyszczenie klimatyzacji
Zanieczyszczone przez bakterie, pleśnie lub grzyby urządzenie może być niebezpieczna dla ludzkiego zdrowia. Usuniemy to ryzyko, dzięki czyszczeniu i odkażaniu klimatyzatora specjalistycznymi środkami.
Previous slide
Next slide
Chcesz zamówić montaż klimatyzacji w Zawierciu?

Profesjonalny serwis klimatyzacji Zawiercie do Twoich usług!

K-lima to nie tylko kompleksowy montaż klimatyzacji w mieście jakim jest Zawiercie; oferujemy także prace naprawcze związane z klimatyzacją. Okresowe serwisowanie klimatyzatora powinno zostać przeprowadzone dwukrotnie w ciągu roku – najlepiej wiosną i jesienią. Serwis klimatyzacji Zawiercie wykonany przez specjalistów reprezentujących firmę K-lima daje gwarancję poprawnego i bezawaryjnego działania systemów, tym samym zapewniając świeże, pozbawione zanieczyszczeń powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Zawsze informujemy naszych Klientów, że nawet w pomieszczeniach, w których utrzymuje się sterylną czystość, powietrze nie jest całkowicie pozbawione zanieczyszczeń. Prawidłowo działająca klimatyzacja może przyczyniać się do poprawy jakości powietrza wyłącznie wtedy, gdy sama będzie utrzymana w dobrym stanie. Szczególnie rekomendowana przez nas usługa to czyszczenie klimatyzacji Zawiercie, obejmujące kompleksowe wyczyszczenie obudowy klimatyzatora, lameli wylotu powietrza oraz wnętrza urządzenia. Regularne odgrzybianie klimatyzacji Zawiercie pozwoli dłużej cieszyć się prawidłowo funkcjonującą klimatyzacją. Chcesz zamówić serwis do swojego domu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

Co obejmuje serwis klimatyzacji Zawiercie?

W skład prac serwisowych wykonywanych przez uprawnionych do tego pracowników obejmuje między innymi: sprawdzenie funkcji urządzenia, przegląd elementów elektrycznych systemu, czyszczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, a także profesjonalne odgrzybianie i dezynfekcję filtrów w jednostkach wewnętrznych. W K-lima przykładamy szczególną wagę do tego, by Klient czuł się w pełni usatysfakcjonowany – wieloletnie doświadczenie pozwala nam bezbłędnie wykryć ewentualne problemy związane z klimatyzacją i zapobiec dalszym usterkom.

Czy opłaca się zainwestować w montaż klimatyzacji Zawiercie?

Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzacją jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli zależy nam na utrzymaniu komfortowej temperatury w pomieszczeniach zarówno podczas upałów, jak i mrozów. Urządzenia sprawdzają się równie dobrze nie tylko jako dodatkowe źródło ciepła, lecz również całoroczny sposób ogrzewania domu. Dodatkowo klimatyzatory nie generują szkodliwych substancji, stanowiąc jedno z najbardziej przyjaznych środowisku opcji ogrzewania domu.

Czy klimatyzacja domowa Zawiercie jest bezpieczna?

Oczywiście! Klimatyzatory to urządzenia bezpieczne, których funkcje są w stanie dodatkowo poprawić funkcjonowanie i zdrowie człowieka. Dzięki skutecznej filtracji powietrza, montaż klimatyzacji to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza, gdy lokatorami są alergicy lub osoby zmagające się z problemami ze strony układu oddechowego.

Jak długo wytrzymuje klimatyzator Zawiercie?

Klimatyzatory wytrzymują przeważnie od kilku do kilkunastu lat, jednak to jedynie średnia. Regularne serwisowanie i czyszczenie klimatyzacji wydłuża jej żywotność, dlatego warto pozostawać w stałym kontakcie z firmami zajmującymi się kompleksowymi przeglądami tego rodzaju sprzętów.

Czy można odliczyć koszty klimatyzacji od podatku?

Tak! Każdy nowoczesny klimatyzator jest pompą ciepła i posiada funkcję grzania, więc wydatki poniesione na zakup i montaż klimatyzacji w budynku mieszkalnym można odliczyć w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Samodzielny montaż klimatyzacji Zawiercie – czy to możliwe?

Obecne prawo zakazuje montażu klimatyzacji osobom nieupoważnionym, które nie posiadają specjalnych uprawnień do takich prac. Dodatkowo montaż klimatyzacji wymaga często użycia do tego specjalistycznych narzędzi – warto zlecić prace specjalistom.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Cennik montażu klimatyzacji

Ceny dla klientów indywidualnych, podane kwoty zawierają 8% podatku VAT.

Montaż podstawowy klimatyzatora ściennego typu split – 1 300 zł*
*do 3 m.b. instalacji, VAT 8%

Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 2 + 1: 2 200 zł*
*do 6 m.b. instalacji, VAT 8%
Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 3 + 1: 3 100 zł*
*do 9 m.b. instalacji, VAT 8%
Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 4 + 1: 4 000 zł*
*do 12 m.b. instalacji, VAT 8%
Montaż podstawowy klimatyzatorów multi split w układzie 5 + 1: 4 900 zł*
*do 15 m.b. instalacji, VAT 8%

Ceny ustalane są indywidualnie, po wizji lokalnej.

Instalacja jednostki zewnętrznej ze zwyżki powyżej 3 m: 450 zł

Dodatkowy metr instalacji freonowej wraz z bruzdą: 85 zł
Dodatkowy metr instalacji freonowej wraz z korytkiem: 120 zł

Pompka skroplin standard + akcesoria + montaż: 650 zł
Pompka skroplin silent + akcesoria + montaż: 750 zł

W tym czyszczenie, odgrzybianie, kontrola elektroniki i sprawdzenie szczelności układu: 250 zł

Cena ustalana jest indywidualnie, po weryfikacji usterki.

5/5
Bardzo profesjonalna firma. Pan Dawid służy doradztwem na każdym etapie a sama usługa wykonana szybko, sprawnie i solidnie. Klimatyzacja świetnie chłodzi i fajnie grzeje. Polecam i pozdrawiam.
5/5
Świetny kontakt, doradztwo na każdym etapie oraz profesjonalny montaż klimatyzacji. Możliwość stałego serwisowania u Pana Dawida jest ogromną zaletą. Serdecznie polecam
5/5
Montowałem 6 jednostek klimatyzacji, praca przebiegła bardzo sprawnie. Pan Dawid wraz ze współpracownikiem posiadają dużą wiedzę w kwestii montażu klimatyzacji, mogę szczerze polecić ich usługi.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Scroll to Top