K-lime. Twój profesjonalny serwis klimatyzacji w mieście Olkusz na wyciągnięcie ręki

W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze klimatyzatory na rynku, ale na tym nie kończy się świat firmy K-lima. Oferujemy również ze wszech miar fachowy serwis klimatyzacji, Od lat dostarczamy mieszkańcom miasta Olkusz jakościowych urządzeń, dzięki którym mogą rozkoszować się świeżym i orzeźwiającym powietrzem nawet w najcieplejsze letnie dni. Jesteśmy profesjonalistami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stosując optymalne rozwiązania dla Twojej firmy lub Twojego domu. Nie boimy się również prac na wysokościach. Mamy do tego odpowiedni sprzęt, a nasi serwisanci są absolutnie rzetelni i wyróżnia ich wiedza gromadzona latami. To dlatego naprawa klimatyzacji cieszy się sporym zaufaniem. Wszystkie nasze usługi specjaliści K-lima przeprowadzają w ekspresowym tempie. Dbamy o prywatny czas naszych Klientów oraz o ich komfort. Cena u nas jest zawsze atrakcyjna dla Ciebie. To ważne. Zbliża się data okresowej konserwacji i przeglądu? Wybierz nas, a my w mgnieniu oka zajmiemy się Twoją klimatyzacją. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalny serwis klimatyzacji olkusz

3 LATA GWARANCJI

Udzielamy 3 lat gwarancji na wykonywany przez nas montaż klimatyzatorów.

CZYSTA INSTALACJA

Dbamy o porządek. Po montażu klimatyzatora zawsze zostawiamy twój dom czysty.

ATRAKCYJNE ZNIŻKI

Przy zamówieniu powyżej 3000 zł możesz śmiało negocjować z nami atrakcyjny rabat na usługę montażu.

PROFESJONALNY SERWIS

Posiadamy autoryzacje wiodących producentów klimatyzacji, oraz wszystkie niezbędne certyfikaty.

Jak często należy przeprowadzić serwis klimatyzacji?

Jako że nowoczesne klimatyzatory służą pracownikom firm i właścicielom domów i mieszkań zarówno podczas lata i zimy, ochładzając lub ogrzewając pomieszczenie, to często urządzenie pozostaje aktywne na długi okres. Przyjęło się, że klimatyzację w typowych warunkach należy serwisować najlepiej dwukrotnie w ciągu roku. Gdy jednak Twoje urządzenie pracuje w specyficznych okolicznościach, na przykład w restauracji czy sklepie, to serwis klimatyzacji powinien być przeprowadzany częściej. Systematyczność jest kluczem do bezawaryjnego funkcjonowania klimatyzatora.

"Bardzo sprawna współpraca. Profesjonalne doradztwo. Klimatyzacja z ich rąk służy nam już prawie rok. Polecamy Homies Barbershop Olkusz !!!!!"
"Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, rabaty, atrakcyjne ceny. Polecam tego przedsiębiorcę z czystym sumieniem."

Dlaczego warto pamiętać o systematycznym serwisie klimatyzacji?

Razem z przepływem powietrza wewnątrz urządzenia, a konkretnie w filtrze, osadzają się zanieczyszczenia. Jeśli serwis klimatyzacji będzie omijany szerokim łukiem, to wydajność istotnie się obniży. Niedbałość o czyszczenie czy też wymianę filtru, niestety, ale sprawi odwrotny efekt do tego zamierzonego razem z kupnem. Zamiast orzeźwiającego i czystego powietrza, wdychać będziemy pyłki i kurz. To jednak nie koniec. Efektywność klimatyzatora spada, ale wzrasta coś, co nie powinno, czyli pobór energii elektrycznej. Na sam koniec warto dodać, że jeśli serwis zostanie zaniedbany, to konieczną usługą będzie nie wymiana komponentów, ale naprawa klimatyzacji.

Nie czekaj, wybierz najlepszy serwis klimatyzacji w mieście Olkusz

Najczęściej zadawane pytania

Na serwis klimatyzacji przeprowadzany przez nas w mieście Olkusz składa się: pomiar temperatury, kalibracja klimatyzatora, sprawdzenie drożności, sprawdzenie sterowników i łączeń, kontrola stanu filtru, mycie parowników i wiele innych. Nasi fachowcy sprawdzą stan Twojego urządzenia od deski do deski!

Naszą kadrę stanowią prawdziwi fachowcy, przed którymi klimatyzacje nie kryją żadnych tajemnic. Od lat zajmujemy się urządzeniami naszych Klientów mieście Olkusz i okolicach. Dlatego też mamy pełną świadomość tego, czego oczekujesz od naszych usług oraz od naszych klimatyzatorów. Zarówno naprawa klimatyzacji, jak i serwis, przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

Odpowiedź jest zależna od pogody i sezonu. W okresie letnim nasi specjaliści realizują wiele zamówień, co sprawia, że okres oczekiwania może się wydłużyć i osiągnąć finalnie nawet kilka tygodni. Jeśli wiesz, że termin dodatkowego serwisu zbliża się, to warto zgłosić się do nas wcześniej. Najlepszym okresem na ekspresowy serwis klimatyzacji jest wiosna. Wtedy nasi serwisanci pojawią się w Twojej nieruchomości w mgnieniu oka. Jesteśmy zawsze terminowi i nie rzucamy słów na wiatr!