gKlimatyzatory Panasonic - K-LIMA montaż klimatyzacji i pomp ciepła


Klimatyzacja Panasonic

Aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom.

Klimatyzatory Panasonic to inteligentne rozwiązania, które zapewnią czyste, przyjemne i zdrowe powietrze w Twoim domu.

Panasonic dąży do zapewnienia klientom najwyższego komfortu, niezmiennie od  1958 roku, gdy firma wyprodukowała swój pierwszy klimatyzator. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i japońskiej tradycji bezkompromisowej kontroli jakości, klimatyzatory Panasonic to doskonałe, niezawodne urządzenia, które dostarczane są klientom na całym świecie. 

Czyste powietrze

Filtry oczyszczające i innowacyjna technologia nanoe™ X.

Aerowings

Kontrola kierunkiem i mocy przepływu powietrza.

Super ciche

Tylko 20 dB(A) w trybie pracy Super Quiet.

5 lat gwarancji

Panasonic udziela 5-letniej gwarancji na sprężarkę.

Znajdź swój model klimatyzatora Panasonic

Panasonic Etherea

Klimatyzatory Etherea wyposażone są w technologię nanoe™ X, dzięki której zapewnią Ci czystsze powietrze bez nieprzyjemnych zapachów, zanieczyszczeń, wirusów i bakterii. Nowoczesne, stylowe obudowy w trzech kolorach - białym matowym, grafitowym i srebrnym, doskonale wpasują się w każde wnętrze. Wyjątkowo wysoka klasa energetyczna A+++, zaawansowane inteligentne sterowanie głosowe, żaluzje Aerowings - to tylko część zalet klimatyzatorów serii Etherea.

Panasonic TZ

Kompaktowe jednostki ścienne TZ to idealne klimatyzatory, które zmieszczą się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Łączą w sobie wysoką moc i efektywność energetyczną, są również wyjątkowo ciche - w trybie Quiet natężenie hałasu sięga zaledwie 20 dB(A). Wbudowany filtr wychwytuje cząsteczki PM2,5, w tym niebezpieczne zanieczyszczenia, zapewniając zawsze wysoką jakość powietrza. Najwyższy komfort użytkowania gwarantują żaluzje Aerowings, inteligentne sterowanie głosowe oraz wysokaj klasa energetycza A++.

Panasonic BZ

Kompaktowa obudowa klimatyzatora Panasonic BZ o szerokości zaledwie 779 mm, znacznie ułatwia jego montaż. Tryb Super Quiet zapewni Wam spokojny sen, wbudowany filtr PM2,5 czyste i świeże powietrze, a klasa energetyczna A++ znaczną oszczędność energii. Sterowanie przez Internet i sterowanie głosowe w tym modelu dostępne jest opcjonalnie.

Panasonic UZ

Klimatyzatory Panasonic UZ to seria kompaktowych i cichych jednostek ściennych o wysokich parametrach pracy oraz klasie energetycznej A++, które zapewnią Wam ciszę i komfort. Ogrzewają pomieszczenia zimą, chłodzą latem i oczyszczają powietrze o każdej porze roku. Opcjonalne sterowanie głosowe gwarantuje nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji Twojego klimatyzatora.

Panasonic PZ

Seria PZ to ekonomiczne jednostki o nowoczesnej stylistyce i optymalnych parametrach pracy, które zagwarantują Wam wysoką energooszczędność i niezawodność. Ten podstawowy model w gamie urządzeń Panasonic, skutecznie chłodzi i ogrzewa pomieszczenia.

Konsola Panasonic

Konsole przypodłogowe Panasonic to urządzenia o wyrafinowanym, nowoczesnym wzornictwie, które idealnie wpiszą się w każde wnętrze. Nowa konstrukcja powstała dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz innowacyjnych technologii. Wysoka klasa efektywności energetycznej A++ gwarantuje niedrogie chłodzenie i ogrzewanie.

Czy wiesz, że...

Klimatyzator to tanie źródło ogrzewania

Energooszczędne klimatyzatory ścienne Panasonic o klasie energetycznej do A+++, możesz wykorzystać jako jedyne lub uzupełniające źródło ogrzewania. Przede wszystkim polecamy stylowy model Panasonic Etherea.

Przyjrzyj się bliżej

Ważne cechy klimatyzatorów ściennych Panasonic

Równowaga w Twoim domu

Opracowana przez Panasonic technologia nanoe™ X,  wykorzystuje zalety obficie występujących w naturze rodników hydroksylowych, które neutralizują szkodliwe substancje, bakterie i wirusy, oczyszczają powietrze i usuwają nieprzyjemne zapachy. Dzięki tej technologii powierzchnie ścian, podłóg, tapicerka meblowa i dywany będą czystsze, a Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się czystym powietrzem i komfortem. To przełomowe rozwiązanie, nie wymaga filtrów ani konserwacji i może pracować niezależnie od funkcji grzania i chłodzenia.

Technologia zapewniająca najwyższy komfort

Opracowane przez Panasonic żaluzje Aerowings składają się z dwóch niezależnych, elastycznych łopatek, które koncentrują strumień powietrza tak, by ogrzać lub schłodzić pomieszczenie w najkrótszym możliwym czasie i równomiernie rozprowadzić powietrze. W trybie ogrzewania, klimatyzator kieruje strumień powietrza w dół, aby osiągnąć efekt podobny do ogrzewania podłogowego. Chłodzenie z efektem deszczownicy, pozwala na skierowanie powietrza w kierunku sufitu, które następnie łagodnie spływa na całe pomieszczenie.

Zaawansowane sterowanie

Klimatyzatory Panasonic wyposażone są w szereg inteligentnych technologii, które podnoszą wygodę z ich korzystania. Aplikacja Panasonic Comfort Cloud, służy do łatwego zarzadzania wszystkimi funkcjami klimatyzatorów Etherea i TZ Inverter za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki aplikacji urządzenia można również połączyć z wiodącymi na rynku asystentami głosowymi – Amazon Alexa i Google Assistant, i zarządzać ich pracą za pomocą prostych komend głosowych, aby włączyć i wyłączyć urządzenie, ustawić tryb pracy lub temperaturę.

Ponadczasowy design

Klimatyzatory Panasonic można idealnie dopasować do wnętrza i wystroju, dzięki ich kompaktowej, wąskiej konstrukcji, która idealnie zmieści się na każdej ścianie.

Starannie zaprojektowany klimatyzator Panasonic Etherea, to elegancka, monolityczna konstrukcja, o szerokiej powierzchni nawiewu i zoptymalizowanych parametrach. Minimalistyczny, ponadczasowy design klimatyzatora będzie ,,cieszył oko” przez długie lata jego użytkowania.

Nie wiesz który klimatyzator wybrać?

Zadzwoń, a my pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia i przygotujemy ofertę montażu.

Klimatyzowanie wielu pomieszczeń

System multi split do domu, biura i firmy

Klimatyzowanie wielu pomieszczeń

Łatwa rozbudowa systemu klimatyzacji

Jeśli wymagania dotyczące klimatyzacji wykraczają poza zakres pojedynczego pomieszczenia, Panasonic oferuje szeroką gamę możliwości, dzięki rozwiązaniu Multi Split. Multi Split zapewnia wysoką elastyczność, ponieważ do 1 jednostki zewnątrznej można podlączyć od 2 do 5 jednostek wewnętrznych. Kompatybilne jednostki wewnętrzne obejmują jednostki ścienne Etherea i TZ, konsolę podłogową i jednostkę kanałową.

 

System multi split AUX umożliwia podłączenie od 2 do 5 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, zapewniając efektywne klimatyzowanie lub ogrzewanie wielu pomieszczeń jednocześnie – w domach, biurach i małych firmach. Dzięki temu rozwiązaniu, znacznie zaoszczędzicie Państwo przestrzeń na elewacji budynku, dachu czy balkonie.

Klimatyzatory nie muszą być instalowane jednocześnie, system multi split można z czasem rozbudować o nowe jednostki wewnętrzne. Więcej 

Szeroka gama urządzeń

Szeroka gama jednostek wewnętrznych Panasonic, dostępnych w systemie multi split pozwala na doskonałe dopasowanie klimatyzatorów do wielkości i charakteru pomieszczeń. Obejmuje ona jednostki ścienne Etherea i TZ, konsolę podłogową, 4-kierunkowy klimatyzator kasetonowy oraz klimatyzator kanałowy.

System multi split Panasonic zapewnia pełną elastyczność w zakresie mocy urządzeń od 1,6 do 9,0 kW i jednostek wewnętrznych uzyskujących klasę energetyczną A+++.

Ciche i wydajne jednostki kasetonowe AUX doskonale sprawdzą się we wnętrzach komercyjnych z podwieszanym sufitem – biurach, salach konferencyjnych, restauracjach
i lokalach handlowych. Dzięki technologii nawiewu obwodowego 360° i funkcji szybkiego chłodzenia/ ogrzewania mogą zapewnić komfortowe warunki w każdym zakątku klimatyzowanego pomieszczenia. Więcej

Wydajne, uniwersalne jednostki, które dzięki kompaktowym wymiarom i elastycznym
możliwościom instalacji doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach komercyjnych,
jak i mieszkalnych. Zmniejszone wymiary obudowy klimatyzatorów zwiększają możliwość ich instalacji w pomieszczeniach z niską przestrzenią montażową. Więcej

Jednostki typu konsola to wydajne i kompaktowe urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach komercyjnych, jak i w mieszkalnych. Atrakcyjnym designem świetnie dopasują się do klimatyzowanego lub ogrzewanego pomieszczenia. Więcej

Wydajne i dyskretne jednostki, dające największą swobodę w projektowaniu instalacji, należą do tzw. rozwiązań rezydencyjnych. Ze względu na możliwość podłączenia wielu kanałów rozprowadzających powietrze oraz szerokiemu zakresowi mocy jeden klimatyzator może obsługiwać wiele pomieszczeń. Funkcja automatycznej regulacji ESP gwarantuje zawsze komfortowe chłodzenie i ogrzewanie. Więcej

Do montażu w systemie multi split, AUX oferuje trzy modele stylowych jednostek naściennych – Freedom, J-Smart i J-Smart ART.

Poszukujesz wydajnego klimatyzatora do komfortowego chłodzenia lub ogrzewania dużych przestrzeni komercyjnych? 

Wygodne raty

Oferujemy możliwość sprzedaży ratalnej w Credit Agricole.

Atrakcyjne zniżki

Każdy Klient otrzymuje od nas rabat na zakupiony sprzęt.

Szeroki wybór

Oferujemy gamę klimatyzatorów sprawdzonych producentów.

3 lata gwarancji

Udzielamy 3-letniej gwarancji na montaż klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji

Siedziba naszej firmy mieści się w Kluczach, ofertę montażu klimatyzacji kierujemy więc głównie do mieszkańców gmin Olkusz, Chrzanów, Wolbrom, Łazy i Zawiercie. Realizujemy też zlecenia z terenu całej Małopolski Zachodniej, Zagłębia i Śląska. Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na profesjonalną poradę, szybką obsługę i pierwszeństwo serwisowe.

Zamów usługę montażu klimatyzacji w twojej miejscowości.

Montaż klimatyzacji Małopolska

Montaż klimatyzacji Śląsk i Zagłębie

Scroll to Top