• Klimatyzatory Toshiba
  • klimatyzatory toshiba
  • klimatyzatory toschiba
  • klimatyzatory-HAORI-TOSHIBA

Klimatyzatory Toshiba

Klimatyzatory Toshiba są znakomitą kombinacją wzornictwa, komfortu, efektywności i oszczędności energii. Zagwarantują Ci dobre samopoczucie w najlepszym wydaniu. Opracowana przez firmę Toshiba, technologia inwerterowa pozwala na regulację wydajności chłodzenia lub grzania w każdej chwili. Produkty posiadają 3-letnią gwarancję. Wysoki poziom wydajności i efektywność działania, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Klimatyzatory Toshiba zapewniają też wyjątkowo cichą pracę oraz poprawiają jakość powietrza w twoim otoczeniu. Posiadają dwa poziomy filtrowania, bierny i aktywny, które za pomocą impulsów elektrycznych wychwytują zanieczyszczenia na powierzchni wymiennika, po czym usuwają je wraz ze skroplinami. Jonizatory powietrza w klimatyzatorach Toshiba gwarantują zdrowy, energetyzujący powiew czystego powietrza. Urządzeniami można sterować zdalnie za pośrednictwem Wi-Fi poprzez dedykowaną aplikację.

Zapoznaj się z aktualnym katalogiem klimatyzatorów Toshiba 2019

Toshiba jest światowym liderem w branży klimatyzacyjnej. W 1930 roku Toshiba opracowała w Japonii pierwszą sprężarkę hermetyczną przeznaczoną dla lodówek, a w 1935 stworzyła swój pierwszy przenośny klimatyzator. Pół wieku później Toshiba Airconditioning miała już na swoim koncie liczne osiągnięcia technologiczne. Dziś Toshiba oferuje szeroką gamę produktów i usług łączących najnowocześniejsze technologie z optymalną jakością. Wszystkie klimatyzatory Toshiba są wyposażone w nowoczesne, zaawansowane funkcje. W 2017 r. Toshiba uzyskała przychód w wysokości blisko 40 miliardów dolarów i zatrudniała już ponad 140 000 osób na całym świecie.

Cennik klimatyzatorów Toshiba 2020

NOWOŚĆ 2021 – TOSHIBA HAORI – klimatyzator doskonale dopasowany do wnętrza.

HAORI zapewnia oszałamiającą estetykę, pierwszorzędną wydajność, cichą pracę i wiodącą jakość powietrza w domowych systemach klimatyzacyjnych. Ta innowacyjna jednostka klimatyzacyjna posiada bardzo atrakcyjne tekstylne pokrycie frontu, które standardowo wyposażone jest w 2 kolory (ciemno- i jasnoszary), możliwa jest również personalizacja i zastosowanie innych barw.