Klimatyzatory AUX

Klimatyzatory AUX

Grupa AUX działa na rynku od 1986 roku. Jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, a głównie klimatyzatorów. Firma posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych w Chinach a także 5 centrów badawczo-rozwojowych. Klimatyzatory marki AUX dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, marka AUX może zaoferować konkurencyjne, zaawansowane technologicznie i atrakcyjne wizualnie klimatyzatory. Produkty te spełniają najwyższe standardy jakości oraz europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej. Inwerterowa sprężarka rotacyjna gwarantuje niezawodną i wydajną pracę urządzeń, oraz najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewnia także niskie koszty eksploatacyjne i niski poziom generowanego hałasu. Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały wykorzystane w konstrukcji przekładają się na jej długie i bezawaryjne działanie. Klimatyzatory AUX objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Zapoznaj się z aktualnym katalogiem klimatyzatorów AUX 2020

Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne AUX pracują w oparciu o najnowszy, ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Klimatyzatory AUX to zaawansowane technologie zamknięte w stylowej, eleganckiej obudowie. Smukła konstrukcja kryje szereg innowacyjnych rozwiązań gwarantujących niezawodność, komfort i bezpieczeństwo. Antykorozyjne, pozłacane lamele, wielokierunkowy nawiew powietrza 4D, wbudowany moduł sterowania Wi-Fi czy opatentowana technologia samooczyszczania – to tylko część zalet klimatyzatorów AUX. Zaawansowany jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne alergeny. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy. System filtracji AUX zapewnia wysoką jakość powietrza w Twoim otoczeniu. A wszystko to w bardzo rozsądnych, atrakcyjnych cenach.

Klimatyzatory LG

LG oferuje szeroki wybór klimatyzatorów, które idealnie sprawdzą się w Twoim domu lub mieszkaniu zapewniając zawsze idealną temperaturę. Klimatyzatory LG to także urządzenia o wyjątkowym i niespotykanym wyglądzie, idealnie komponują się z wystrojem wnętrz.

Sprężarka jest sercem klimatyzatora. LG stworzyło więc sprężarkę Dual Inverter, która gwarantuje wysoką wydajność, długą, cichą i niezawodną pracę oraz redukcję zużycia energii elektrycznej. LG, pewne jakości swojego produktu, oferuje naszym klientom 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową klimatyzatora. Powłoka Gold Fin™ chroni powierzchnię wymiennika ciepła przed nadmiernym zużyciem i korozją. Klimatyzatorami LG można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphone’a lub tabletu poprzez darmową aplikację LG Smart ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii. Wnętrze klimatyzatora jest zawsze czyste, dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji. Ponad 3 miliony jonów chroni nas przed zapachami i szkodliwymi substancjami. Klimatyzatory LG czynią środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.

Zapoznaj się z aktualnym katalogiem klimatyzatorów LG 2019

Pierwszy, wytworzony domowym sposobem klimatyzator LG powstał 1968 roku. Obecnie firma znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań. Klimatyzatory LG przeznaczone do budynków mieszkalnych są najlepiej sprzedającymi się na świecie. Bazując na pozycji lidera w tym sektorze, LG rozwinęła również obszar przemysłowych systemów klimatyzacyjnych, wentylacji i ogrzewania. Blisko 80 Akademii LG szkoli najwyższej klasy specjalistów z zakresu rozwiązań klimatyzacyjnych. Klimatyzatory LG są opracowywane w wielu własnych, ultra-nowoczesnych ośrodkach badawczych na całym świecie. Jednym z takich miejsc jest laboratorium Energy Lab w północnej Francji, które powstało jako specjalnie centrum testowe oraz ośrodek badań i rozwoju. Sztab naukowców i inżynierów pracujących w laboratorium prowadzi badania nad wpływem różnych czynników na działanie urządzeń LG. Łącząc najnowocześniejszą technologię z najlepszymi rozwiązaniami, wysoce zaawansowane produkty firmy LG służą klientom w ponad 100 krajach na całym świecie.

Klimatyzatory LG

Klimatyzatory Sevra

Zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i bezpieczeństwie użytkowania klimatyzatory Sevra instalujemy w budynkach mieszkalnych, publicznych i komercyjnych. Doskonale wpasują się w wystrój każdego wnętrza, dzięki ponadczasowemu wzornictwu. Klimatyzatory Sevra wyposażone są w wysokowydajną sprężarkę rotacyjną, pracującą w oparciu o technologię inwerterową. Gwarantuje to wysoką energooszczędność, niezawodność i długą żywotność urządzeń. Zapewnia także niskie koszty eksploatacyjne i niski poziom generowanego hałasu. Okres gwarancji wynosi 5 lat. Wszystkie klimatyzatory Sevra posiadają możliwość zdalnego sterowania przez Wi-Fi. Pozwala to na kontrolowanie pracy jednostek z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartfon i tablet, nawet gdy przebywasz poza domem. Klimatyzator Sevra nie tylko pozwoli utrzymać w Twoim wnętrzu komfortową temperaturę, ale zadba także o jakość powietrza. Zaawansowany system filtracji powietrza skutecznie wyłapie unoszące się w pomieszczeniu zanieczyszczenia, takie jak kurz i pył. Funkcja samooczyszczania zapobiegnie rozwojowi bakterii i pleśni wewnątrz jednostki. Klimatyzatory Sevra pomogą Ci stworzyć idealny klimat w Twoim domu i miejscu pracy.

Zapoznaj się z aktualnym katalogiem klimatyzatorów Sevra 2019 / 2020

Sevra istnieje na polskim rynku od 2019 roku. Jest marką własną jednego z największych dystrybutorów systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania w Polsce – firmy Wienkra. Nieprzerwanie od 30 lat, Wienkra współpracuje ze światowymi liderami w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i ma na swoim koncie ponad 1 milion sprzedanych klimatyzatorów. Bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie w branży HVAC i znajomość współczesnych potrzeb rynkowych, pozwoliły na rozszerzenie oferty systemów klimatyzacji o własną markę SEVRA.

Klimatyzatory Gree

Klimatyzatory Gree

W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory marki Gree, oferującej największy wybór klimatyzatorów ściennych w Polsce. Klimatyzacja Gree to doskonały wybór dla każdego obiektu: domu, mieszkania, biura, lokalu usługowego i wielu innych budynków. Te znane i cenione na całym świecie urządzenia, posiadają 5-letnią gwarancję producenta. Wyjątkowy design sprawia, że komponują się z każdym wnętrzem, a obsługa klimatyzatorów Gree jest prosta i przyjemna. Klimatyzatory Gree cechują się skuteczną, cichą i niezawodną pracą. Dzięki trybowi turbo, umożliwiają błyskawiczne schłodzenie pomieszczenia. Charakteryzują się niskim współczynnikiem zużycia energii. Jeden z flagowych modeli marki Gree – AMBER występuje od w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i srebrnej.

Nowy cennik klimatyzatorów Gree 2022 zadzwoń i zapytaj o rabat!

Gree to największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne zintegrowane z działem badań, rozwoju i siecią fabryk. Po 28 latach istnienia, Gree jest dziś potentatem na światowym rynku, notującym sprzedaż na poziomie 16 miliardów dolarów. Marka Gree od 2005 roku zajmuje pierwsze miejsce na świecie w produkcji i sprzedaży klimatyzatorów mieszkaniowych i komercyjnych. Firma stale realizuje misję rozwoju od „made in China” do „created in China”. Dzięki wsparciu 10 tysięcy inżynierów zatrudnionych w siedzibie głównej w Zhuhai, stworzone zostały 29 903 patenty technologiczne. W trosce o środowisko naturalne i w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Gree proponuje kompleksowy zestaw produktów klimatyzacyjnych. Marka Gree stale zwiększa sprawność energetyczną urządzeń, stosuje ekologiczne rozwiązania technologiczne oraz zapewnia unikalną i nowoczesną stylistykę proponowanych produktów.

Klimatyzatory Gree

Klimatyzatory Toshiba

Klimatyzatory Toshiba

Klimatyzatory Toshiba są znakomitą kombinacją wzornictwa, komfortu, efektywności i oszczędności energii. Zagwarantują Ci dobre samopoczucie w najlepszym wydaniu. Opracowana przez firmę Toshiba, technologia inwerterowa pozwala na regulację wydajności chłodzenia lub grzania w każdej chwili. Produkty posiadają 3-letnią gwarancję. Wysoki poziom wydajności i efektywność działania, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Klimatyzatory Toshiba zapewniają też wyjątkowo cichą pracę oraz poprawiają jakość powietrza w twoim otoczeniu. Posiadają dwa poziomy filtrowania, bierny i aktywny, które za pomocą impulsów elektrycznych wychwytują zanieczyszczenia na powierzchni wymiennika, po czym usuwają je wraz ze skroplinami. Jonizatory powietrza w klimatyzatorach Toshiba gwarantują zdrowy, energetyzujący powiew czystego powietrza. Urządzeniami można sterować zdalnie za pośrednictwem Wi-Fi poprzez dedykowaną aplikację.

Zapoznaj się z aktualnym katalogiem klimatyzatorów Toshiba 2019

Toshiba jest światowym liderem w branży klimatyzacyjnej. W 1930 roku Toshiba opracowała w Japonii pierwszą sprężarkę hermetyczną przeznaczoną dla lodówek, a w 1935 stworzyła swój pierwszy przenośny klimatyzator. Pół wieku później Toshiba Airconditioning miała już na swoim koncie liczne osiągnięcia technologiczne. Dziś Toshiba oferuje szeroką gamę produktów i usług łączących najnowocześniejsze technologie z optymalną jakością. Wszystkie klimatyzatory Toshiba są wyposażone w nowoczesne, zaawansowane funkcje. W 2017 r. Toshiba uzyskała przychód w wysokości blisko 40 miliardów dolarów i zatrudniała już ponad 140 000 osób na całym świecie.

Cennik klimatyzatorów Toshiba 2020

NOWOŚĆ 2021 – TOSHIBA HAORI – klimatyzator doskonale dopasowany do wnętrza.

HAORI zapewnia oszałamiającą estetykę, pierwszorzędną wydajność, cichą pracę i wiodącą jakość powietrza w domowych systemach klimatyzacyjnych. Ta innowacyjna jednostka klimatyzacyjna posiada bardzo atrakcyjne tekstylne pokrycie frontu, które standardowo wyposażone jest w 2 kolory (ciemno- i jasnoszary), możliwa jest również personalizacja i zastosowanie innych barw.

Klimatyzatory Samsung

Wyjątkowy design klimatyzatorów Samsung poprawia wydajność urządzeń oraz sprawia, że schłodzone powietrze szybciej trafia do każdego miejsca w domu. Dzięki technologii Digital Inverter klimatyzatory Samsung zapewniają istotną oszczędność energii. Dodatkowe funkcje wyeliminują z twojego otoczenia kurz, zanieczyszczenia, alergeny, bakterie i wirusy. Klimatyzator najpierw filtruje powietrze, a następnie poddaje je dokładnemu czyszczeniu. Urządzenia Samsung wyposażone w technologię Wind-Free™, zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Nikt nawet nie zorientuje się, że działa klimatyzacja. Po osiągnięciu ustawionej temperatury klimatyzator rozprowadza świeże powietrze równomiernie w całym pomieszczeniu. Klimatyzatory Samsung z systemem Wind-Free™ posiadają również tryb Good Sleep, który stworzy idealny klimat w sypialni. Dzięki temu możesz spokojnie spać wiedząc, że nie poczujesz zimna w nocy, a rano nie obudzisz się z uczuciem chłodu. Wybrane modele posiadają automatyczną funkcję Auto Clean, która za pomocą wentylatora usuwa kurz i wilgoć z wymiennika ciepła. Produkty Samsung objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

Zapoznaj się z aktualnym katalogiem klimatyzatorów Samsung 2019

Firma Samsung przebyła długą drogę od czasu wprowadzenia swojego pierwszego klimatyzatora w 1974 roku. Od momentu wejścia na rynek europejski w 2005 firma odnotowuje szybki wzrost sprzedaży. Dzięki innowacjom w zakresie projektowania i technologii Samsung stale dąży do osiągnięcia pozycji lidera branży chłodniczej i grzewczej. Celem firmy jest również dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w inicjatywach związanych z klimatem.

Nowość – klimatyzatory WindFree Samsung

Klimatyzatory Samsung