Co nas wyróżnia? Profesjonalizm, jakość i wiedza. W ofercie K-lima dla miasta Olkusz znajdziesz najlepsze klimatyzatory na rynku! ​

Dla miasta Olkusz przygotowaliśmy coś specjalnego. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne klimatyzatory od czołowych marek w branży. To chociażby urządzenia od AUX, Gree, LG, Samsung, Sevra czy Toshiba. Doskonale wiemy, że klimatyzatory muszą być maksymalnie ergonomiczne, a także oferować swoje funkcje tak długo, jak to tylko możliwe. Dlatego też podchodzimy starannie do selekcji tego, co ostatecznie trafia na półki naszego sklepu K-lima, oraz oferujemy serwis klimatyzatorów. Naszą kadrę wypełniają tylko prawdziwi fachowcy. To jest właśnie jeden z powodów naszej wysokiej pozycji w mieście Olkusz i okolicach. Jeśli zastanawiasz się, jaki klimatyzator wybrać, to koniecznie sprawdź bliżej naszą ofertę. W razie potrzeby możemy zasugerować, jakie klimatyzatory zdadzą egzamin w Twoim domu lub biurze. Decyzja należy zawsze do Ciebie, jednakże podjęcie jej na podstawie naszej analizy bryły budynku, rozkładu wnętrz i wielu innych czynników jest o wiele łatwiejsze.

Klimatyzatory do domu i biura

Oferujemy Państwu bogaty wachlarz nowoczesnych klimatyzatorów przeznaczonych do chłodzenia lub ogrzewania pojedynczych pomieszczeń oraz całych budynków mieszkalnych i usługowych. Nowoczesne klimatyzatory łączącą w sobie najlepszą wydajność oraz wygląd. Z portfolio wiodących marek klimatyzatorów dostępnych w ofercie K-lima, każdy wybierze dla siebie najlepsze rozwiązanie. Od najbardziej wyszukanych i oryginalnych, po proste i klasyczne klimatyzatory, które doskonale wpiszą się w każde wnętrze.

Systemy typu split, w których montowana jest jedna jednostka wewnętrzna i jedna zewnętrzna dla chłodzenia jednego pomieszczenia, to aktualnie najczęściej wybierane rozwiązanie do domów, mieszkań i małych lokali usługowych. Systemy klimatyzatorów multi split, oferują wydajne chłodzenie i ogrzewanie kilku pomieszczeń z wykorzystaniem od dwóch do nawet dziewięciu klimatyzatorów wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. Tak rozbudowane połączenie wiąże się z nieco wyższymi kosztami instalacji. Montaż klimatyzatorów split jest stosunkowo prosty i mało inwazyjny dla istniejącego wnętrza, przez co tańszy.

Wszystkie klimatyzatory pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Producenci oferują szeroki wybór funkcji i trybów, między innymi funkcję samooczyszczania, ogrzewania, auto-diagnostykę, tryb snu, tryb turbo, czy programator czasowy. Posiadają też wbudowane moduły WiFi, które umożliwiają sterowanie jednostką z poziomu smartphona, tabletu i komputera z dowolnego miejsca na świecie. W standardzie wielu klimatyzatorów znajdują się także zaawansowane jonizatory powietrza, zapewniające skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami i nieprzyjemnymi zapachami.

Oferujemy rozwiązania wiodących producentów klimatyzatorów:

Jakie czynniki wziąć pod uwagę,
planując zakup klimatyzatora?

Podstawową kwestią jest wielkość powierzchni lub kubatura pomieszczenia, jego przeznaczenie, usytuowanie względem stron świata oraz kondygnacja. Liczba i powierzchnia okien, współczynnik przenikania ciepła oraz rodzaj założonych żaluzji, są równie istotne, by określić moc potrzebną do skutecznego klimatyzowania pomieszczenia. Należy też uwzględnić wszelkie izolacje oraz rodzaj i ilość źródeł światła, a także urządzenia, które podwyższają temperaturę w miejscu, gdzie będzie zamontowany klimatyzator (np. lodówki). Warto też przeanalizować ilość osób jaka zazwyczaj będzie przebywać  w klimatyzowanym pomieszczeniu i w jaki sposób będzie ono użytkowane.

Dlaczego wszystkie powyższe czynniki są tak ważne? Ponieważ w przypadku urządzenia o zbyt dużej mocy względem potrzeb, nie wykorzystamy jego możliwości w pełni, a koszt zakupu oraz eksploatacji będzie wyższy. Natomiast klimatyzatory o zbyt małej mocy nie spełnią swojego zadania w 100%. Dobór klimatyzatora nie jest sprawą prostą, w tej sytuacji powierzenie tego zadania specjalistom jest jedyną rozsądną decyzją. Przed sprzedażą klimatyzatorów dokonujemy oględzin u klienta, zbieramy informacje i pomiary, dopiero na tej podstawie proponujemy odpowiednie dla Państwa rozwiązania.

Wydajność energetyczna
nowoczesnych klimatyzatorów

Jeszcze do niedawna wysokie zużycie prądu było najczęstszą przyczyną rezygnacji z montażu klimatyzatora. Obecnie, dzięki zastosowaniu wysokowydajnych sprężarek z zaawansowaną technologią inwerterową i ekologicznego czynnika chłodniczego R32, klimatyzatory osiągają wysokie parametry efektywności energetycznej. Wyposażone są w energooszczędne silniki oraz nowoczesne i oszczędne wentylatory, co pozwala na dostosowanie mocy do potrzeb użytkownika. Zapewniają więc efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii.

Klimatyzatory spełniają wszystkie wymagania Unii Europejskiej dotyczące energooszczędności. Oferowane przez nas urządzenia posiadają klasę A++, lub najwyższą klasę A+++. Klimatyzatory wyposażone są też w szereg funkcji zwiększających energooszczędność. Tryb pracy ekonomicznej gdzie aktywna kontrola dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki, oraz tryb pracy nocnej.

Nie wiesz, jakie klimatyzatory wybrać? Sięgnij po nowoczesne urządzenia w konkurencyjnej cenie!

Nowoczesne klimatyzatory muszą mieć zapewnioną fachową opiekę. Oferujemy serwis i montaż naszych urządzeń!

Bez odpowiedniego klimatyzatora trudno wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujące biura, centra handlowe czy jakiekolwiek inne obiekty użytku publicznego w letnie dni. To także ważny aspekt w zimę. Czekanie, aż miejsce pracy nagrzeje się w godzinach porannych, z całą pewnością nie jest czymś przyjemnym. Po nasze nowoczesne klimatyzatory sięgają jednak także właściciele domów i mieszkań w mieście Olkusz i okolicach. Dlaczego? Powodem jest idealnie dostrojona oferta do oczekiwań finansowych każdego. W firmie K-lima doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co potrzebujesz Ty i Twój dom. Nasze klimatyzatory pochodzą od wiodących producentów, a dzięki naszej wzrastającej pozycji w branży jesteśmy w stanie wyznaczać najbardziej konkurencyjną cenę. W naszej firmie wyznajemy zasadę 3E: Ergonomia, ekonomia i ekologia. Wiemy, że te elementy można połączyć w całość, a dowodem są nasze nowoczesne klimatyzatory. Dzięki nim możesz odetchnąć pełną piersią nawet w najbardziej duszne dni. Dostęp do czystego powietrza jest na wyciągnięcie ręki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą!

Klimatyzatory dają władzę nad warunkami panującymi w danym pomieszczeniu. To ważne nie tylko w niezwykle ciepłe, dusze dni, ale także w zimę, gdy chcemy szybko i tanio ogrzać daną przestrzeń. Komfort termiczny to ważny aspekt, lecz niejedyny. Nowoczesne klimatyzatory dostarczają tylko jakościowego powietrza. To ważne, aby chociaż w swoich czterech ścianach nie oddychać zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Odpowiedź jest zależna od pogody i sezonu. Nasza firma K-lima szczególnie dużo zleceń przyjmuje w okresie letnim. Nic dziwnego, w końcu ostatnimi czasy temperatury w tym czasie dają się we znaki. W takich momentach okres oczekiwania może sięgnąć nawet kilku tygodni. Polecamy wyposażyć się w nasze nowoczesne klimatyzatory na wiosnę lub jesień. Wtedy montaż możemy wykonać niezwykle szybko, a Ty będziesz gotowy na nadchodzące lato lub zbliżającą się zimę.

Cena w firmie K-lima jest zróżnicowana, lecz zawsze najbardziej konkurencyjna. Finalna kwota na paragonie pozostaje zależna od klasy sprzętu. Jednakże znajdziesz u nas nawet nowoczesne klimatyzatory w korzystnej dla Ciebie cenie. Dbamy o szeroki wybór w naszym sklepie. Warto sięgnąć po najwyższą jakość, aby koszty eksploatacji pozostały niskie, a klimatyzator dostarczał czyste powietrze tak długo, jak tylko chcesz.

Zadbaj o lepszą jakość powietrza razem z nami. Nasze klimatyzatory to ulga dla Twoich płuc